Yaza Merhaba Çekilişi

Ama niye heveslendiriyosunn soylucekms gibi yoksa senmisin kandiriyomusun beni 😳

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hayattta herşey mumkun

İyi aksamlar hatunlar nasılsınızz

merhabaa

fatih harbiye yi izleyip krize giriyorum ben neden ben böyle romantizmler yaşayamıyorum diye :84: sen nasılsın

Kızlar annelerinize ne aldiniz?

ben ankaraya git geller yüzünden maddi olarak zordayım biraz, bugun menekşe aldım çiçekçiden annem çok sever, pencere önümüz full menekşe ufacık bir çiçek alt tarafı, kapıdan girerken arkama sakladım verdim bugunden, agladıı çok agladı hem dee

Ne guzel benim annem oyle seyler sevmez mutlu olmaz oyle pek kucuk seyler habunumi aldin bana der :))
Bende ayakkabi aldim daha vermedim insaAllah begenir

Ne guzel benim annem oyle seyler sevmez mutlu olmaz oyle pek kucuk seyler habunumi aldin bana der :))
Bende ayakkabi aldim daha vermedim insaAllah begenir

biz yarın sabahtan ananeme gidecegiz de kahvaltıya hem de anneler günü kutlamaya o yuzden bugunden verdim ben

annem çok duygusaldır benm yaa kardeşim kazanlı ütü aldı ona aglamadı, benm çiçege agladı dedim ala ala bunu mu aldın diye derdinden mi aglıyorsun ama biliyor çok zorda oldugumu beklemiyordu sanırım onu bile, hatta ben kardeşimin ütüye kendimi yamamaya çalışıyordum o yuzden sevindi sanırım :26:

bende daha birsey almadım onceki Hediyelerim cep telefonu .parfüm. ayakkabı simdi ne alsam acaba ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

anneler hep öyledir ben dahil.annemin doğum gününü hic hatırlamıyorum gibi yapıp sabahtan pastasını hediyesini alıp sakladım aksam oldu benden ses yok garip garip oturuo. bende arkadaşlarımı cagirdim sonra pastayı filan hazırladık oglum gitti ışıkları söndürdü bagrio oglum yapma patlatcan ampulu die. bi anda pastayla çıkınca basladı aglamaya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben genelde anneler gününde çiçek alırım zaten, doğum günlerinde hediye alıyorum ama böyle süpriz olunca çok seviniyordu, ilk defa bu kadar agladı dedim bide büyük hediye alsaymışım ne yapacakmışsın

senin süprizinde çok güzelmiş

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…