Yaza Merhaba Çekilişi

saolasın cnm:KK16:tek isteğim hamileliğimde problemle karşılaşmamak ama yine de rabbimden gelene boynumuz kıldan ince:KK31:

hiç bir sorunu olmayıp da hamileliğinde her türlü şeyin bulduğu arkadaşlarım var malesef canım o hiç belli olmuyor..sakın canını sıkma..herşeyin hayırlısı...

saolasın cnm tabi rabbime şükür daha beterleri var ama bu sene sonu gibi bebek planımız var ve rahatsızlıklarım yüzünden hamile kalamama ihtimalimi düşündükçe üzülüyorum:KK31:

cnm sende ihmal etme pco ciddi bir rahatsızlık ilaçlarını düzenli kullanman lazım adet düzensizliğin yok mu rahatsız olmuyor musun:KK31:

Sendromlu olmadığım için düzensizliğim yok çok şükür. Var da 1-2 gün oynar en fazla. Hormonlarım da normal düzeyde olduğundan tedavi, ilaç kullanmama gerek görmedi doktor. Ama daha önceki yıllarda kullanmıştım.

Sendromlu olmadığım için düzensizliğim yok çok şükür. Var da 1-2 gün oynar en fazla. Hormonlarım da normal düzeyde olduğundan tedavi, ilaç kullanmama gerek görmedi doktor. Ama daha önceki yıllarda kullanmıştım.

olsun cnm sen yine de ihmal etme lisede arkadaşım vardı pcoluydu gecen gün facede karşılaştık evlendiği sene menepoza girmiş heralde en genç yaşta menepoza giren kişi oldum diyordu:KK31::KK31:o da çok ihmal etmiş iş güç derken

idrar tahlili kronik idraryolu enfeksiyonum için kontrol amaçlı istemişti doktor. kantahlili ise hipertroidi hastasıyım troid değerlerime baktırıyorum 3 ayda bir belirtilerim artınca biraz erkene aldım kontrolümü:KK31:2 tane kronik rahatsızlığım var şimdiden ve ben bıkmış durumdayım ileriki yaşlarımı düşünüyorum ne olacak diye:KK31:
Bitanem çok geçmiş olsun..:KK16:

olsun cnm sen yine de ihmal etme lisede arkadaşım vardı pcoluydu gecen gün facede karşılaştık evlendiği sene menepoza girmiş heralde en genç yaşta menepoza giren kişi oldum diyordu:KK31::KK31:o da çok ihmal etmiş iş güç derken

Aslında önceden bilinebilecek bir şey. Yumurtalarının azaldığını, menapoz belirtisi gösterdiğini söylememiş mi doktor.

Çünkü zaten bir kadın belli sayıda yumurtayla gelir dünyaya, doktorun anlaması zor olmasa gerek.

Gideceğim ben de artık önümüzdeki aya kaldı:KK31:

Bitanem çok geçmiş olsun..:KK16:

saolasın cnm:KK16:

Aslında önceden bilinebilecek bir şey. Yumurtalarının azaldığını, menapoz belirtisi gösterdiğini söylememiş mi doktor.

Çünkü zaten bir kadın belli sayıda yumurtayla gelir dünyaya, doktorun anlaması zor olmasa gerek.

Gideceğim ben de artık önümüzdeki aya kaldı:KK31:

cnm o ilk ergenliğe girdiğinden beri problemliydi lisede dk hapı kullanıyordu sonra işe girince izin almaları problem olmuş kendi kendine dk hapı alıp kullanmış artık son anda adet görememeye başlamış rabbim kimsenin başına vermesin:KK31:yani doktorun görmemesinden değil arkadaşımın ihmal etmesinden kaynaklı

saolasın cnm:KK16:

cnm o ilk ergenliğe girdiğinden beri problemliydi lisede dk hapı kullanıyordu sonra işe girince izin almaları problem olmuş kendi kendine dk hapı alıp kullanmış artık son anda adet görememeye başlamış rabbim kimsenin başına vermesin:KK31:yani doktorun görmemesinden değil arkadaşımın ihmal etmesinden kaynaklı

hımmmm demek ki ilaçsız adet olmamasının sebebi menapoza girmeye başlamasıymış.
Allah yardımcısı olsun, bir tanecik bile olsa yumurtası dondursun bence. Erken menapoz için kök hücre de umut kapısı.

İhmal etmemek lazım haklısın, gerçi zaten doktor bana senelik kontrol yaptırsan yeterli dedi ama ne olur ne olmaz baktırayım ben.

Allah sana da en hayırlısıyla şifa versin.

hımmmm demek ki ilaçsız adet olmamasının sebebi menapoza girmeye başlamasıymış.
Allah yardımcısı olsun, bir tanecik bile olsa yumurtası dondursun bence. Erken menapoz için kök hücre de umut kapısı.

İhmal etmemek lazım haklısın, gerçi zaten doktor bana senelik kontrol yaptırsan yeterli dedi ama ne olur ne olmaz baktırayım ben.

Allah sana da en hayırlısıyla şifa versin.

amin cnm Allah kimseye dermansız dert vermesin..

evet canım yaa çok zevkli :)

evettt çok eğlencezz :KK16:

İhmal etme kontrollerini canım. allah şifa versin. Bende de pco var, ama 1 yıldır gitmedim doktora, sen deyince tekrar hatırladım bak:KK31:

Ben pek yaratıcı, becerikli biri değilim ama tüm gücümü kullanıp, böyle güzel paketler hazırlamak istiyorum:KK16:

aynen cnm bende ama elimden geleni yapıcam inşaAllahhh:KK16:

Kendini tanıtanlar arkadaşlar arttı baya .Çok memnunum katıldığımaaa güzel dostluklar kuralacağını düşünüyorummm :KK16:

X