Yaza Merhaba Çekilişi

öyle canım ben son 2 aydırrr zor günlerr yasadım bu siteden kopamıyorum arkadaşlar fikir verdi yardımcı olduu

bende gördümde pek bir fikrim yokk benimde canımmm gecmişi okuyamıyorum cokkk

valla ben pek sıkıntılarımı yazamıyorum benım adam biliyor nickimi falan aman bakar falan sen benimi şikayet ediyon der bide

Buarada benim kurbancigima ne oldu hic gorunmuyor ortaliklarda (

Sana katılıyorum. Ben de çok bir şey beklemiyorum katilimden. Elinden geldiğince çam sakızı çoban armağanı bir şeyler işte :) Bana sizi hatırlatacak cinsten :)

Üstelik ben de çok bir şey almadım. Gerçi bir iki parça daha var aklıma, almak istediğim.

Kıyafet alsam mı acaba ya onu bilemedim.

Kızlar benim isyerimin alt katinda ptt var goruyorum atiyorlsr yerlere savuruyolar ben oyuzden ptt ile yollamıcam.Eger paaketlerimi acarlarsa otobuse vervem kurbanım artik bi zahmetcik otogardan aliverir heralde

Ya ama otobüse vermek istediğin gün haber ver de nöbet usulü çalışıyorum ya boş günüme denk getirmem lazım.

Bende ayni ekikde birsuru bisiyler aldim ama kucuk kucuk oyle cok pahaalli seyler degik.Ayrica kurbanimın istedigi herseyide alamadim yani.Alabikdiklerimi aldim sadece

Ben de tanıtığım topiğine her yazdığını almadım kurbancığımın.
Bir kısmını aldım. Bir kısım da benim beğeneceğini tahmin ettiğim şeyler oldu.

kesin benimmm yaa bir 20 li yaşlarda ben varımmm benim dimiiiii

öyle canım ben son 2 aydırrr zor günlerr yasadım bu siteden kopamıyorum arkadaşlar fikir verdi yardımcı olduu

bende gördümde pek bir fikrim yokk benimde canımmm gecmişi okuyamıyorum cokkk

buluşma istanbulda kızlar, musait olanlar görüşecekler ama ben gidemiyorum

kızlaaarrrr koptum bunlaraa yaaaaa

1. ye resmen kahkaha attım yaa

29 yaş da 20 li yaş sayılıyor muu

İste o ben ben beeeeenn

senin sevgilinm oldugu gayet belli bi kere

ıı ıh değilsinn ama olma ihtimalinde var

Ek olarak kurbanım benim en sevdıgım şehirde yaşıyor en beegndıhım ahh ahh ne güzel yer orası keşke orda yaşasam

sakarya yı ne kadar seviyorsun acaba

eminim ki begenir kurbancın hepsini

ben kıyafet almadım almayacagım da sanırım riskli geliyor bana :26: her markanın her bedeni tutmuyor falan :26: ama geçen çekilişte hırka almıştı katilim bana, gayet de güzel oldu yani

Tmm cnm öyle yaparın

ben de kıyafete bulaşmayı göze alamadımmm :26::26::26: hem zevkini bilmiyorum, beğenir mi beğenmez mi, hem de olur mu olmaz mı diye almadımm :26:

Kızlar size hos sohbeler ben yatmaya gidiyirum yrn gorevliyim 7,5 da iste olucam (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…