Yaza Merhaba Çekilişi

Ben geldimmmmm..

Hoşgeldin katil adayım :26:

Bunlar bana mi yoksa çok güzeller yaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet cnm senin için yoksa birbirine çıkan bizmiyiz

Bu arada birşey sormak istiyorum kızlar.Ben şimdi deneyimsizim ilk oldugundan bu kargo olayını hangi kargoyu tercih ediyorsunuz.Ptt uygun ama mafediyor kargoyu ordan oraya paketleri açtırmadan almıyor falan paketlemişim açamam onları bida görsunle diye .Hangi kargo güzel bir şekilde göturur acaba içine bakmak istemeden :26: Birde ben cam v.s kırılcak şeyler almaya çekindim açıkcası elim çok gitti ama kırılma ihtimali çok yüksek onu nasıl yaptınız

Son düzenleme:
hımm sende bnm kadar heyecanlıysan nedwn olmasın

kızlar suan topikte olan herkes ben dahil lutfen kurbanına whatsapp tan yazsın

aynı konudan bende dertliyim birde cok kargo aldım ama ilk kez yollicam aaa aciolarmi olurmu ole yaaa

Tatlım ben ptt kargoyla gönderi yapmıştım paket açmadı sürat kargoda uygun ve paketi açmıyor

Ben ups yi kullanıyorum,paketlerim olduğu gibi gidiyor.

aynı konudan bende dertliyim birde cok kargo aldım ama ilk kez yollicam aaa aciolarmi olurmu ole yaaa

Tatlım ben ptt kargoyla gönderi yapmıştım paket açmadı sürat kargoda uygun ve paketi açmıyor

Benim ptt açıyor valla sinir ediyorlar beni Sürat kargoya bakayım cnm teşekkur ederim

simdi bilenler yardım etsin mesela hepsini paketleyip kutuya koycamkutuyuda paketlicem acmazlar degilmi ?

Blackangel seni hediye paketlerine karşı gösterdiğin özenden ötürü tebrik ediyorum,ellerine sağlık canım.

Vazgectim ben paketlerimi haftaya belki koyarim resmini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…