Yaza Merhaba Çekilişi

sağol yaaaa çok yardımcı oldun

sen de hiçbişeyi begenmiyorsun zeynepcim yaa

Kızlaaarr nasılsınızzz. Kendimi mmutsuz hissediyorum yaa.Bazen dayanıyorum kendimi kandırarak ama bazende geçmiyorrrr. Sevdiğim askerde ben burda off offff zamanda geçmiyorr

kuzum bu geçici bir dönem, neden bu kadar canını sıkıyorsun ki :26:

yeni bi ipucum vaaar

benim kurbanımmm benden çok çok uzak değil

ama yaşadığım yere göre mi yoksa memleketime göre mi, onu bilemiyorummm

senden şüphelensem miiii, şüphelenmesem miiiii, kafamda deli sorular :44:

kızlaaaaaaaaarrrrr bu öğle arasını çok verimli değerlendirdim ve kurbanıma bir sürü şey aldım..
dünde almıştım..
15inden sonra da alırım bişeyler...

hııı bızımle deyılsın

canımmm üzülme zaman öyle böyle geçiyor sıkma canını güzel şeyler düşün geleceğinizi hayallerinizi düşünnn

sen de hiçbişeyi begenmiyorsun zeynepcim yaa

kuzum bu geçici bir dönem, neden bu kadar canını sıkıyorsun ki :26:

senden şüphelensem miiii, şüphelenmesem miiiii, kafamda deli sorular :44:

Ya bilmiyorumkiii aslında haftaya gelcek izne yanıma ama son zmanlardanmıdır nedir çok özlüyorum geçmiyor zaman artıık yanımda olsun istiyorumm

Kızlaaarr nasılsınızzz. Kendimi mmutsuz hissediyorum yaa.Bazen dayanıyorum kendimi kandırarak ama bazende geçmiyorrrr. Sevdiğim askerde ben burda off offff zamanda geçmiyorr

cnm 15 ay bekledim ben eşimi bak kavuştuk sende kavuşacağınız güzel günleri düşün biliyorum zor ama inan bitiyor biz hiç hatırlamıyoruz bile arada böyle asker bekleyenleri görünce aklıma geliyor birde bizim ufaklıkta (kız kardeşim) asker yolu gözlüyormuş her akşam yemek saatinde telefonla konuşuyorlar ilk başta sinirleniyordum ama bişi demiyordum dün kendi kendime kızım sende telefonda dört gözle beklediğin günleri unuttun galiba dedim

bilmem öyle hissediyorum
dur kız karıştırma ikisinden şüpheliyim
Ya bilmiyorumkiii aslında haftaya gelcek izne yanıma ama son zmanlardanmıdır nedir çok özlüyorum geçmiyor zaman artıık yanımda olsun istiyorumm

biz ölelim o zamann ben en az 2 ayda bir görüyorum canım ve askerde de değil senın geçici bir dönem hem ne kaldı şurda

İnşaAllah cnm yok çok mücadelede ettik Rabbim inşaallah hayırlısıyla kavuşturur bizidee

dur kız karıştırma ikisinden şüpheliyim

biz ölelim o zamann ben en az 2 ayda bir görüyorum canım ve askerde de değil senın geçici bir dönem hem ne kaldı şurda

Yok kuzum benim geçici dönem değil bizde ayrı şehirlerdeyiz askerden sora benim yanıma gelmicekki ailesinin yanına gidicek 2 senedir farklı şehirlerdeyiz

Son düzenleme:
Yok kuzum benim geçici dönem değil bizde ayrı şehirlerdeyiz askerden sora benim yanıma gelmicekki ailesinin yanına gidicek 2 senedir farklı şehirlerdeyiz

bizde 3 sene olucak öyle canım aynen ama senın sözüne az kalmış hiç yoktan bizim daha tarih bile yok üzülmee biz varız :122:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…