Yaza Merhaba Çekilişi

Ya bilmiyorumkiii aslında haftaya gelcek izne yanıma ama son zmanlardanmıdır nedir çok özlüyorum geçmiyor zaman artıık yanımda olsun istiyorumm

dayan canım bu günler geçici günler kendini oyalayacak bişeyler bul, kendini üzme sen seviyorsun, o seni seviyor, gerisi hiç önemli değil, mesafeler zamanla biter gider

kızlaaaaaaaaarrrrr bu öğle arasını çok verimli değerlendirdim ve kurbanıma bir sürü şey aldım..
dünde almıştım..
15inden sonra da alırım bişeyler...

neler aldın anlatsana

bizde 3 sene olucak öyle canım aynen ama senın sözüne az kalmış hiç yoktan bizim daha tarih bile yok üzülmee biz varız :122:

evet kuzum öyle bakalım ya bi sorun olmazsa inşaallah olucak Rabbimin izni ile .Rabbim tüm sevenleri kavuştursun.Yuva kurmak isteyenlere hayırlı eş ve yuvalar nasip etsinn.evli olanlarada Rabbim sevgilerini ve huzurlarını daim kılsın inşaAllahhh

kurbanım;
1-bekar
2-çeyiz yapıyor
3-pembe renk seviyor
4-kitap okumayı seviyor
5-makyaj yapmayı seviyor...

bu kriterlere uyuyormusun cicim

Evet uyuyorum tabikisideeee ben makyaj yapmayı svemiyorum yazmadım fazla aram yok yazmıştım alerji yaptığı için belli başlı markaları kullanıyorumm her ürünü kullanamıyorum oyüzden öyle yazmıştım bikeremm hıhhh

amninn aminnn inşallah

Sefimliii seni bulmuşken ipucuda alalım senden hadiiiii

hemen vereyim
kurbancıkım evli benden uzakta ve oda benım gıbı pek ugramıyor buraya yada ben ugramadıgım ve üşendiğim için geçmişi okuyupta gormuyorum kendisni

gecenki ipucumuda yazıyım benımle 2, 3 şeyi cok benziyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…