Yaza Merhaba Çekilişi

Benimde pırasa gibi dümdüz ah olsa dalgam çok isterdim bende hafif dalgalı saçlar ne güzel öyle sür köpugu kıvırcık olsun kıskanıyorum dalgalı saça sahıp olanları

ümran cnm nasılsınbebiş nasıl bizde istiyoruz son halinin fotosunu

Bana da gönder litfeeeeennn

bi benimkini bulmuyosun haa, hain berfooo :95::95:

bende özledim kiii ama en çok elif nisa yı özledim resim istiyorumm hemeennn

size yokk, sadece bana var resim

ben burdayıımmm

Aaa umran mi yazmis:) bebis nasil acaba elif nisayi görmek istiyoruz annesiiii:)
yarın sabah kuzunun fotosunu paylasicam kızlar şimdi telden giriyorum sabah ilk iş foto olacak hepinize tes.ederim kızım da bende cok cok iyiyiz teyzeleri

Benimde pırasa gibi dümdüz ah olsa dalgam çok isterdim bende hafif dalgalı saçlar ne güzel öyle sür köpugu kıvırcık olsun kıskanıyorum dalgalı saça sahıp olanları

hee evet köpük sürünce dalgalı oluyor doğru ama bana yakıştırmıyormuş uyuz arkadaşlarım dalgalı saçı illa düz istiyorlar, sanki kendileri uğraşıyorlarmış gibi

şimdi merak ettimm acaba kimmm

ısırıımmm tabii hemde nasıll valaa

ısır valla senden kıymetli mi ne olacakk

yarın sabah kuzunun fotosunu paylasicam kızlar şimdi telden giriyorum sabah ilk iş foto olacak hepinize tes.ederim kızım da bende cok cok iyiyiz teyzeleri

olleeeyyyy

yalnız umran o kadar hava attım burda bitek baan gösterecek size yok diye, sen herkese gönderecekmişsinn küstümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…