Yaza Merhaba Çekilişi

benim kurbanım yok ortalıklarda

lavin cnm çağla vardı cookie_dough tu nicki sen biliyorsun dimi onu bayadır kkda görünmüyor neden acaba bir bilgin var mı:26:geçen seneden beri yok

lavin cnm çağla vardı cookie_dough tu nicki sen biliyorsun dimi onu bayadır kkda görünmüyor neden acaba bir bilgin var mı:26:geçen seneden beri yok

Çağla çok yoğun çalışıyor canım, eskisi gibi gelemiyor kk'ya. Ama bir yaramazlık yok çok şükür.

evlendi gitti vallaa kuzumm o kk ya gelmiyo ig den mailden haberdarız o lokumlaa

Çağla çok yoğun çalışıyor canım, eskisi gibi gelemiyor kk'ya. Ama bir yaramazlık yok çok şükür.

evlendi gitti vallaa kuzumm o kk ya gelmiyo ig den mailden haberdarız o lokumlaa

bende ig den görüyorum arada ama buraya gelmeyince bir sorun falan mı yaşadı acaba diye merak ettim iyi bari yoğun olsun da başka bişi olmasın

Kızlar size doyum olmaz ama maalesef başımda korkunç bir ağrı var, yatıp dinleneceğim biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…