Yaza Merhaba Çekilişi

Kızlar yaa ben burda english homedan bu resimde arkada olan aynayı çok beğendim şuanda aksesuarlarda indirime girmiş ama mağzada tek kalmış ve de kenarları soyulmuşşşş. Sizin bulunduğunuz şehirde varsa para göndersem size bana alıp yollarmısınz? Çok aklımda kaldıııı pazara kadar %25 indirimlii

$images (13).jpg

Son düzenleme:
arkadaşlık başka katil kurban ilişkisi başka :KK53::KK53:

bence seninki lawin yada gamze :KK31:
özgeyi mavişe ve toredo diye düşünüyorum :KK14::KK14:
.....

gamzede, eylüle alabilir kanımca :KK53::KK53: eylül kapalı çünkü çeyiz hazırlığı yapıyor.
yektada olabilirdi ama yektanın aktif olduğu bir anda, gamze benm katilim sabah uğramış dedi.

araştırmalarım devam ediyor takipte kalın:KK51::KK51:

Benimkini de bulsana :KK53::KK53:
Senin şu tahminlerine bayılıyorum..:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ama tuttruyorum :KK53::KK53: özel mesajla tehdit aldım :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:

Yanlış tahminler yüzünden geçen çekilişte ne hüsrana uğradım bee :KK53::KK53:
Asmu bir ipucu bekliyoruz senden artık,amante hadi ipucu.:KK52:
Kuzum ben ipucu verdim aslındaa, bekar benim kurbanım,çeyiz hazırlığı yapıyoo :KK16:

Whatsapp'ı var
:KK16: Bu kadar da ipucu yeterrr :KK53:

Kızlar yaa ben burda english homedan bu resimde arkada olan aynayı çok beğendim şuanda aksesuarlarda indirime girmiş ama mağzada tek kalmış ve de kenarları soyulmuşşşş. Sizin bulunduğunuz şehirde varsa para göndersem size bana alıp yollarmısınz? Çok aklımda kaldıııı pazara kadar %25 indirimlii

ayna nerde ki. resim yok canım

arkadaşlık başka katil kurban ilişkisi başka :KK53::KK53:

bence seninki lawin yada gamze :KK31:
özgeyi mavişe ve toredo diye düşünüyorum :KK14::KK14:
.....

gamzede, eylüle alabilir kanımca :KK53::KK53: eylül kapalı çünkü çeyiz hazırlığı yapıyor.
yektada olabilirdi ama yektanın aktif olduğu bir anda, gamze benm katilim sabah uğramış dedi.

araştırmalarım devam ediyor takipte kalın:KK51::KK51:

Sharlock Berfin:KK53::KK53:

Hangi ayna? Ben bakabilirim kurbanıma hediye alırken:KK53:

Benimkini de bulsana :KK53::KK53:

Yanlış tahminler yüzünden geçen çekilişte ne hüsrana uğradım bee :KK53::KK53:

Kuzum ben ipucu verdim aslındaa, bekar benim kurbanım,çeyiz hazırlığı yapıyoo :KK16:

Whatsapp'ı var
:KK16: Bu kadar da ipucu yeterrr :KK53:

seninkinide buldum :KK14::KK14::KK14: belkide seninki tehdit etti beni :KK53:

canım katılmak istiyorsan başka isteyen arkadaşlar da var haftasonu sizin içinde bir çekiliş yapabilirim...

Ama hep birlikte olması daha güzel olurdu ya çok katılım olunca kimin kime çıktığı belli olmuyor eğlenceli oluyor o da şimdi az çok belli olcak :KK31:
Ben bi sonraki çekilişe girmek istiyorum şimdiden adımı yazabilirsiniz :KK1:

hangi resimde hangi ayna cnm hafta sonu bakabilirim senin için:KK34:

Sizin için Afyonlu olcam kuzular :KK9::KK9:

Ben seni elemişim ama neden eledim acabaa :44::44::44:

Evli miydin senin kurban :KK1:

evliyim kurbaan:KK34: ol ol afionumuz güzeldir ben uzunca bi tanıtım yazısı yazmıştım kk'ya hatta oradan da afyonu tanıyabilirsin:KK8: yolun düşerse buyur gel gezdiririz seni :KK55:

Canımm, geçmiş olsun eşine :KK31:

kurbanıma aldığım ilk hediye geldi şu anda :124::124:

ahaa demek kırtasiye eşyalarım geldii kesene bereket canımm :KK16::KK16:

bu arada rüyamda kurbanıma çok şık bir ceket alıyordum:KK1: bit pazarı ve çekiliş karıştı bilinçaltımda sanırım:KK52: kk kolik oldum :KK1:

X