Yaza Merhaba Çekilişi

Tavuk baget ve patatesi fırınlıyorum böyle durumlarda.

Ya da etli sebzeli haşlama yapıyorum düdüklüde.

kasaptan et al direkt ızgara yap :KK1:
yanına da makarna dicem ama makarna söylemeyin demişin :KK53:

sağolun kızlar en mantıklısı et ya da tavuk bakalım hangisine param çıkışırsa hehehe:KK16:

2 bebişlee normaldir o kadarına dua etsin canım

ay yazık adama da 2 haftadır yaaa:KK16:

amentenin afyonlu olduğunu ben de düşünmüştüm değilmiş ikimiz kaldık yine :KK1: forumda çoğunluk izmir istanbul sanki ya da o sehırler kalabalık olduğundan oyle bilemedim :KK31:

zeyyy bak sana ne bulduumm :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16::KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=716656

Sizin için Afyonlu olcam kuzular :KK9::KK9:

ama benden hiç şüphelenmedinn :)))

topla topla sen kaç yaşındasın bu arada belki tanıdık çıkarı z :KK1: merkezde mi okudun?

Ben seni elemişim ama neden eledim acabaa :44::44::44:

Evli miydin senin kurban :KK1:

sevgili "BEKAR" ve "ÇEYİZ" hazırlığı ile ilgilenen kurban adayları, biraz daha bilgi veriiiiiiiiiin :KK36::KK36::KK36:

ne tarz şeyler seversiniz? biblolardan hoşlanır mısınız? modern mi seversiniz? klasik mi?

mobilyanız falan belliyse renk tonu olarak kafanızda, onları söyleyin de alacağım şeyler işinize yarayabilsinn :KK31:

ben de sevgili katilime bu konularda bilgi vereyimm :KK12:

mutfağım kırmızı-siyah-beyaz tonlarında eşyalarla düzülüyor :21:

salonum açık tonlarda olacak, krem-beyaz gibi :21:

yatak odam kesinlikle beyaz mobilya olacaaak, yatak örtüm ise siyahh :KK16:

bi tek banyom belli değil :KK53:

Hemen söylüyorum canım katilim :KK53:

Mutfağım kırmızılı olacak inşallah, Salonum mavi ve toprak tonlarında yatak odam da beyaz-lila :KK16:

Çeyiz topiğime de bakabilirsin belki fikir olur :KK53:

Pek aktif olamadım bugün.

Sevgili eşcağızımın ağzında fazla dişleri var, ön alt dişlerin hemen arkasında. Geçen hafta çekilmişti biri, bugün de daha derindeki biri daha çekildi. Ağzında dikiş var, iki taraflı yara oluştu. Ağrısı var. Onunla ilgileniyorum ancak. Gelemiyorum buraya.

Canımm, geçmiş olsun eşine :KK31:

X