Yaza Merhaba Çekilişi

tesettürlüyümmm canımm tanıtım sayfasındada belirtmiştim yanılmıyorsam nişanlıyım 5 ay sonra düğünüm olucak Allah izin verirse.. çeyiz hazırlığımda devam etmekte..:)
sen neler yapıyorsuunn..?
öyleyimdir cnm

off yakalandım ya nasılda anladın ben olduğumu

merhaba şeker senle hiç muhabbetimiz olmadı bekar mısın çeyiz yapıyor musun tesettürlü müsün:26:

ben 1 senelik evliyim çalışıyorum evle iş arası mekik dokuyorum cnm işten fırsat buldukça da buradayımhayırlısı olsun inş çok mutlu olursunuz sevdiğin adamla evlenmek çok güzel bişi

ben 1 senelik evliyim çalışıyorum evle iş arası mekik dokuyorum cnm işten fırsat buldukça da buradayımhayırlısı olsun inş çok mutlu olursunuz sevdiğin adamla evlenmek çok güzel bişi

Ayy ne güzel muradınıza ermişsiniizz..Allah razı olsun canımm cumlemiz mutlu olalım ınsAllah

ama gerçekleri söyledim
tatile çıkıyom ben büro adresimi verdim hatta büroyu da kapatıyom bu aralar
yani kargo gelip geri dönmesin diye şeyettimmmm

yoksa sen misin katilim

ahhh olsaydımmm keşkeeeee
BU konuda cok dertliyimmm son anda çekilişten çekildim (Nasıl bir cümle olduysa artık)
Ama katili kurbana kırdırmak,ortalıgı karıştırmak,yanlış bilgi yaymak gibi bir misyona girdimmmmm
Yaşasınnn çekilişe katılamayanlar,yaşasınnn kötülükk,

Ayy sen ne tatlısın ya keşke çekilişte olsaydınnn :26::26:

Ayy sen ne tatlısın ya keşke çekilişte olsaydınnn :26::26:

sagol canım benım..Yazın yapıcaz gene Zeynep söz verdi banaaa Afyonluyumm ben sen demı yoksammm (konu nasıl bağladımm amma 03'ü gördüğüme yapışıyorumda)

ahahaha misyona bak heleeee
o zaman bi sonraki çekilişte ben sana çıkmak istiyorum iznin olursa
içimden geldi

sagol canım benım..Yazın yapıcaz gene Zeynep söz verdi banaaa Afyonluyumm ben sen demı yoksammm (konu nasıl bağladımm amma 03'ü gördüğüme yapışıyorumda)

evet hatta bir sonraki çekiliş "bayram çekilişi" bile olabilir ramazandan sonra...sen yapıciksinnn ve topikte bütün bebek isteyenler hamile kalıcik inşallah Allah'ın izniyle

içimden geldi

heheheh ayarlar onu o kolay yaa

içimden geldi

tamam canımmm baştan söyleyim Memleket itibari ile kargo içine bükme,börek,lokum,kaymak atacagımdan dolayı alınan kilolardan ve bu kilolardan doğacak küfür,saydırma,seyirmeleri kabul etmiyorum haa

evet hatta bir sonraki çekiliş "bayram çekilişi" bile olabilir ramazandan sonra...sen yapıciksinnn ve topikte bütün bebek isteyenler hamile kalıcik inşallah Allah'ın izniyle

heheheh ayarlar onu o kolay yaa

olur senin çıragın olsam olmazmı acemiyim ben amma.Hem senin gobiş benimkinden büyük.
Emir senden gerisi benden kuzu. :44:

süpermiş yaaa öğleden sonrann sana kalması harika bişey ben çoğu zaman 4 de çıkıyrm okuldan

Ben de geçen yıla kadar 7 de çıkıp 4 te geliyordum ancak. Zor oluyor o şekilde, çok şükür ilkokula biri atandı da sıkıntım bitti.

Birazdan geliyorum, kimbilir belki başka ipuçları da veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…