Yaza Merhaba Çekilişi

zeyyy nasıl rahat ediyorsun anlamıyorum sen herkesin katilini kurbanını biliyorsun ben olsam şimdiye ötmüştüm:KK9::KK9:

Son düzenleme:
zeyyy nasıl rahat ediyorsun anlamıyorum sen herkesin katilini kurbanını biliyorsun ben olsam şimdiye ötmüştüm:KK9::KK9:

hahahaha işte el mecbur napıcannn çok eğleniyorum ama sizin bu halinizi görünce...
kimi katilini eliyo kimi konuşuyo katili olduğunu bilmiyo falan çok komiksiniz benim bişey dememe gerek yok...
kendi adıma bu kadar eğlenceli olucağını düşünmemiştim :KK1:

zaten kızlar bana özelden mesaj atmayın katilim kim falan diye cevap vermiyorum ona göre :KK1:

Ben artık katilimi aramaktan vazgeçtim :KK19:

Bulamıyorum, sulandıklarımda hep başkalarının katili çıkıyo :KK43:

DİKKAT DİKKAT

pek sevgili katilimcim :KK16:
ben ayın 25inde çooook uzaklarda olucam
o nedenle benim hedayelerimi en geç 24 ünde elimde olcak şekilde yollar mısın acaba :KK17:
yok imkansızsa eğerrrr annemlerin adresi veririm sana oraya yollarsın :KK16:
benle iletişime geç :KK9:

anaaaa kurbanında böylesi.. ÇOk uyanık bu kurban cook:KK1:

hahahaha işte el mecbur napıcannn çok eğleniyorum ama sizin bu halinizi görünce...
kimi katilini eliyo kimi konuşuyo katili olduğunu bilmiyo falan çok komiksiniz benim bişey dememe gerek yok...
kendi adıma bu kadar eğlenceli olucağını düşünmemiştim :KK1:

zaten kızlar bana özelden mesaj atmayın katilim kim falan diye cevap vermiyorum ona göre :KK1:

aa ne kadar ayıp hiç aklıma gelmedi katilim kim diye sormak:KK20:

zeynepcım canım kaldıgı için böyle gelip gelip ortalıgı karıştırıp giderimm,cok pis canımm kaldı yaaaa:KK14:
saboteeeeeee:KK52::KK52:

dimi ya:KK9::KK9:ben olsam kızım o değil başkası derdim:KK53::KK53:

hehee benimde aklımdan geçmiyo değil hemen başka topiklere giriyorum ondan :KK1:

zeynepcım canım kaldıgı için böyle gelip gelip ortalıgı karıştırıp giderimm,cok pis canımm kaldı yaaaa:KK14:
saboteeeeeee:KK52::KK52:

olsun canımmm ne demekkk:KK16:

yook seninkini değil kurbanımınkini yolladı bana:KK33::KK30::KK30::KK33:

zeynepciğim bu arada kızım olursa adını Zeynep koyucam söyleyeyim dedim:KK17::KK17: çok seviyorum Zeynep ismini ve Zeynep ismindeki arkadaşlarımın hepsiyle çok iyi anlaşmışımdır:KK16::KK16:

ne güzel inşallah tatlı sevimli hayırlı bir kızçen olur :KK12: bende çok seviyorum ismimi:KK16:

X