Yaza Merhaba Çekilişi

tesettürlüyümmm canımm tanıtım sayfasındada belirtmiştim yanılmıyorsam nişanlıyım 5 ay sonra düğünüm olucak Allah izin verirse..:KK16: çeyiz hazırlığımda devam etmekte..:)
sen neler yapıyorsuunn..? :KK42:
öyleyimdir cnm:KK16::KK9:

off yakalandım ya nasılda anladın ben olduğumu:KK9::KK9:

merhaba şeker senle hiç muhabbetimiz olmadı bekar mısın çeyiz yapıyor musun tesettürlü müsün:26:

tesettürlüyümmm canımm tanıtım sayfasındada belirtmiştim yanılmıyorsam nişanlıyım 5 ay sonra düğünüm olucak Allah izin verirse..:KK16: çeyiz hazırlığımda devam etmekte..:)
sen neler yapıyorsuunn..? :KK42:

ben 1 senelik evliyim çalışıyorum evle iş arası mekik dokuyorum cnm işten fırsat buldukça da buradayım:KK16:hayırlısı olsun inş çok mutlu olursunuz sevdiğin adamla evlenmek çok güzel bişi:KK1:

ben 1 senelik evliyim çalışıyorum evle iş arası mekik dokuyorum cnm işten fırsat buldukça da buradayım:KK16:hayırlısı olsun inş çok mutlu olursunuz sevdiğin adamla evlenmek çok güzel bişi:KK1:

Ayy ne güzel muradınıza ermişsiniizz..:KK8::KK16:Allah razı olsun canımm cumlemiz mutlu olalım ınsAllah:KK16::KK16:

ama gerçekleri söyledim :KK14:
tatile çıkıyom ben büro adresimi verdim hatta büroyu da kapatıyom bu aralar :KK1:
yani kargo gelip geri dönmesin diye şeyettimmmm

yoksa sen misin katilim :KK23:

ahhh olsaydımmm keşkeeeee:KK14::KK14::KK14::KK14:
BU konuda cok dertliyimmm son anda çekilişten çekildim (Nasıl bir cümle olduysa artık:KK1:)
Ama katili kurbana kırdırmak,ortalıgı karıştırmak,yanlış bilgi yaymak gibi bir misyona girdimmmmm
Yaşasınnn çekilişe katılamayanlar,yaşasınnn kötülükk,:KK53::KK53::KK53:

BU konuda cok dertliyimmm son anda çekilişten çekildim (Nasıl bir cümle olduysa artık:KK1:)
Ama katili kurbana kırdırmak,ortalıgı karıştırmak,yanlış bilgi yaymak gibi bir misyona girdimmmmm
:KK19:
Ayy sen ne tatlısın ya keşke çekilişte olsaydınnn :26::26:

ahahaha misyona bak heleeee
o zaman bi sonraki çekilişte ben sana çıkmak istiyorum iznin olursa :KK1:
içimden geldi :KK9:

sagol canım benım..Yazın yapıcaz gene Zeynep söz verdi banaaa :KK19: Afyonluyumm ben sen demı yoksammm:KK53: (konu nasıl bağladımm amma 03'ü gördüğüme yapışıyorumda:KK17:)

evet hatta bir sonraki çekiliş "bayram çekilişi" bile olabilir ramazandan sonra...sen yapıciksinnn ve topikte bütün bebek isteyenler hamile kalıcik inşallah Allah'ın izniyle:nazar:

heheheh ayarlar onu o kolay yaa :KK51:

tamam canımmm baştan söyleyim Memleket itibari ile kargo içine bükme,börek,lokum,kaymak atacagımdan dolayı alınan kilolardan ve bu kilolardan doğacak küfür,saydırma,seyirmeleri kabul etmiyorum haa:KK53::KK53:

evet hatta bir sonraki çekiliş "bayram çekilişi" bile olabilir ramazandan sonra...sen yapıciksinnn ve topikte bütün bebek isteyenler hamile kalıcik inşallah Allah'ın izniyle:nazar:

heheheh ayarlar onu o kolay yaa :KK51:

olur senin çıragın olsam olmazmı acemiyim ben amma:KK9:.Hem senin gobiş benimkinden büyük:KK14:.
Emir senden gerisi benden kuzu. :44:

:KK53::KK53: süpermiş yaaa öğleden sonrann sana kalması harika bişey ben çoğu zaman 4 de çıkıyrm okuldan:KK31::KK31:

Ben de geçen yıla kadar 7 de çıkıp 4 te geliyordum ancak. Zor oluyor o şekilde, çok şükür ilkokula biri atandı da sıkıntım bitti.

Birazdan geliyorum, kimbilir belki başka ipuçları da veririm

X