Yaza Merhaba Çekilişi

benim vakit sıkıntım var:KK31: vakit bulmuşken alayım dedim çeyiz yaptığı için çeyiz topiğine baktım onun zevkine uyacağını düşündüğüm şeyleri aldım:KK9:

Solitarywoman senden şüpheleniyorumm bakkk katilim sen olabilrsinnn:18:

Günaydın hanımlar ve kızlarr:KK52:
Pazartesi gibi ne biçim bıgun bugu hiç çalışsım yok.Bende ufak ufak almaya basladım kurbanımın hedıyecıklerını :KK16:
Hamile arkadaşım hayırlısıyla kucagına al inş.Darısı basıma :KK43:

benim vakit sıkıntım var:KK31: vakit bulmuşken alayım dedim çeyiz yaptığı için çeyiz topiğine baktım onun zevkine uyacağını düşündüğüm şeyleri aldım:KK9:

en güzelii neyi var yok araştırmısın canım neyse ben çkıyım okula gitcemm ama önce alışverişşş

Haberlerinizi alıyorum dedikodumu yapmayın haa :KK53: toplantidayim şimdi bi selam verip kacacam canlar :KK3:

Günaydın hanımlar ve kızlarr:KK52:
Pazartesi gibi ne biçim bıgun bugu hiç çalışsım yok.Bende ufak ufak almaya basladım kurbanımın hedıyecıklerını :KK16:
Hamile arkadaşım hayırlısıyla kucagına al inş.Darısı basıma :KK43:

Günaydın blackangel Sen hangi ipucularını vermiştin: sanki senide elemiştim ben elediklerimi unuttum yahuuu :KK9:

tanıtma topiğinde hoşlandığı şeyleri yazdığından yola çıkarak bir iki şey aldım cüzdan yada deodorant denildi cüzdanla ilgili bişi yazmadığı için deodorant alıcam:KK31:

hımmm seni elemiştim zaten, ama şimdi iyice emin oldummm, ben cüzdanla ilgili bilgi verdim, ek açıklama yaparak cüzdan almak istersen, bozuk para cüzdanım yok dedimmm :KK51: :KK52:

Puufff gamzeli bizim katiller ipucu vermiyor yaaa garip kaldık bizzz :KK50:

biz de böle eleye eleye ulaşacağız canımmm :KK23::KK23::KK23:

seni de eledim işteeee:KK51: ben çokçaaa yazdımmm :KK24:

sen herkese inanmaaa, bana da kailinim dedi ki o :KK1::KK1:

Bilmem belki sen olabilirsin az çok kavramı herkese göre değişebilirrr :KK33::KK33:

Kızlar ben katilimi bulduuummmm :KK52::KK52::KK52:

Bekarım , çeyiz hazırlığım var, topiğim varrr daha ne olsuunnn :KK53::KK53:

Solitarywoman senden şüpheleniyorumm bakkk katilim sen olabilrsinnn:18:

bilmem ki ben miyim acaba:KK53:

hımmm seni elemiştim zaten, ama şimdi iyice emin oldummm, ben cüzdanla ilgili bilgi verdim, ek açıklama yaparak cüzdan almak istersen, bozuk para cüzdanım yok dedimmm :KK51: :KK52:

elemene yardımcı olduysam ne mutlu bana bende sayfa sayfa dolaşıp bana uymayanları arıyorum daha çok çalışmam lazım:KK31:

Bilmem belki sen olabilirsin az çok kavramı herkese göre değişebilirrr :KK33::KK33:

Kızlar ben katilimi bulduuummmm :KK52::KK52::KK52:

Bekarım , çeyiz hazırlığım var, topiğim varrr daha ne olsuunnn :KK53::KK53:

bilmiyorum ki ben miyim acaba:44::44:

elemene yardımcı olduysam ne mutlu bana bende sayfa sayfa dolaşıp bana uymayanları arıyorum daha çok çalışmam lazım:KK31:

Olabilirsinnn :)) kendime en yakın seni buldumm:KK9:

Bence sensin :KK9:

Bak geçen çekilişte kimse senden şüphelenmiyo diye üzülmüştün şimdi baş şüphelimsin
:KK52:

Evet ulaşacağızzz:KK47:

mirabaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ben katilimi öğrendimmm her ne kadar hedef şaşırtmaya çalışsada :KK33:
peki kurbanım nerelerde acabaaa :KK34:

X