Yaza Merhaba Çekilişi

gunaydın fıstıklar. yarışmadan cekılmıs olabılırımm ama bu başınızı agrıtmayacagım anlamına gelmıyor.
Bu aradaaa zeynepp artık bende bir hamişimmm:KK16::KK16:.
İnsallah önümüzdeki yogun koşturmacaya bebişim dayanır

günaydın kızlarrrrrrrrrr:KK16::KK16::KK16:
dün akşam 8.30 da uyumuş kalmışım hala da uykum var :KK31:

Benim itiraf ettim dayanamadım sonunda.İpuclarıma bak istersen :KK52:
-20 küsürlü yaslarda bekar basak burcu :KK23:

aha da bennn :KK52:

sorma ya sanki bende çıkmamış gibiyim :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yok benim katilim ortalıkta katilsizim galiba ben :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

çıktınız çıktınız hepinizin katili varr :KK9:

gunaydın fıstıklar. yarışmadan cekılmıs olabılırımm ama bu başınızı agrıtmayacagım anlamına gelmıyor.

ayyy canımmmmm hayırlı uğurlu olsun :nazar:
çok sevindim :KK16:
dayanır dayanır Allah'ım korur onu..
sen yinede dikkat et bu dönemde sakın ağır kaldırma yukarı bir yere uzanma kendini yorma...

ayyy canımmmmm hayırlı uğurlu olsun :nazar:
çok sevindim :KK16:
dayanır dayanır Allah'ım korur onu..
sen yinede dikkat et bu dönemde sakın ağır kaldırma yukarı bir yere uzanma kendini yorma...

amin canımm. rabbim kazasız kavuştursun yavrularımızı bizlere:KK16:

günaydın kızlar dün akşam ne çok konuşmuşsunuz ama iyi oldu hepsini okudum sabah sabah birsürü ipucu topladım elemelere başlıyacağım:KK9::KK9:missdely cnm hayırlısı olsun bir miniği daha olacak desene kadınlar kulubünün:KK16::KK16:bende rüyamda doktora gitmiştim hamilesin dedi doktor ve hemen dişlerine bakmamız lazım sağlam mı değil mi dedi:26:allah hayra çıkarsın inş yakın zamanda benimde bebişim olur:KK16::KK16:

Tebrik ederimmm,Allah tamamına erdirsin.:nazar:

aminnn inşallahhh geçen topik bana uğurlu gelmişti bu topiğe katılamadın ama bence bu topikte sana uğurlu geldi :KK16:

anaa doğruuu kız bak bebiş özlemi çekenleri çagıralım:KK1:. Ben pco hastasıyım doktor tedavisiz olmaz dedi bebegin. birde pco dışında 5 cmlık kist için gecen ay doğum kontrol hapı kullandım nasıl olsa olmaz dedim kv'nin ameliyatından sonra tedaviye başlarız dedim ama minnacık yürek bana tutunmuşmuş meger...:KK16:

günaydın kızlar dün akşam ne çok konuşmuşsunuz ama iyi oldu hepsini okudum sabah sabah birsürü ipucu topladım elemelere başlıyacağım:KK9::KK9:missdely cnm hayırlısı olsun bir miniği daha olacak desene kadınlar kulubünün:KK16::KK16:bende rüyamda doktora gitmiştim hamilesin dedi doktor ve hemen dişlerine bakmamız lazım sağlam mı değil mi dedi:26:allah hayra çıkarsın inş yakın zamanda benimde bebişim olur:KK16::KK16:

Aman da aman sen de mi bebiş istiyorsun. Allah en kısa zamanda nasip etsin sana da.

anaa doğruuu kız bak bebiş özlemi çekenleri çagıralım:KK1:. Ben pco hastasıyım doktor tedavisiz olmaz dedi bebegin. birde pco dışında 5 cmlık kist için gecen ay doğum kontrol hapı kullandım nasıl olsa olmaz dedim kv'nin ameliyatından sonra tedaviye başlarız dedim ama minnacık yürek bana tutunmuşmuş meger...:KK16:

Maşallah:nazar: Ben de pcoyum, ama nedense hiç çocuğum olmaz diye kaygım yok:KK31:

ahaaa aynen canım kız bu işler rüyayla oluyor bak bende kendimi rüyamda fena kilolu görmüştüm. millet bana çirkin diyordu ama ben ck mutluydum:KK1::KK1:

inşallah en kısa zamanda sende alırsın bebeiş haberini canım :KK16:

o zamannn bir dahaki çekilişi sen organize ediyosun...
inşallah true, hilalkahraman ve solitarywomandan'da bebek haberi alıyoruz diğer çekilişteee :KK16:
sen bakma o doktorlara Allah istedikten sonra herşey mümkün:KK16:

Maşallah:nazar: Ben de pcoyum, ama nedense hiç çocuğum olmaz diye kaygım yok:KK31:

ne güzel canım olmasında g....t bir doktor yüzünden psikoloji falan kalmadı.. sonra da gittiğim doktor tek yumurtalıgında var pco digeri normal rahat hamile kalırsın dedi.meğer kalmışmışım:KK52:

ne güzel canım olmasında g....t bir doktor yüzünden psikoloji falan kalmadı.. sonra da gittiğim doktor tek yumurtalıgında var pco digeri normal rahat hamile kalırsın dedi.meğer kalmışmışım:KK52:

Yaa bazıları öyle oluyor. Bana doktorum ne zaman istersen o zaman çocuk yaparsın. Kısmet bu işler, kafanı fazla takma seninki kısırlık yapan cinsten değil dedi.

O gazla rahatım sanırım:KK53:

Aman da aman sen de mi bebiş istiyorsun. Allah en kısa zamanda nasip etsin sana da.

çok istiyorum cnm inş şartlar olgunlaşırda bizde bebiş çalışmalarına başlarız:KK31:

ahaaa aynen canım kız bu işler rüyayla oluyor bak bende kendimi rüyamda fena kilolu görmüştüm. millet bana çirkin diyordu ama ben ck mutluydum:KK1::KK1:

aa gerçekten mi iyi bakalım benimde hormonlarım düzelirde bir an önce bebeiş yaparız:KK1:
inşallah en kısa zamanda sende alırsın bebeiş haberini canım :KK16:

o zamannn bir dahaki çekilişi sen organize ediyosun...
inşallah true, hilalkahraman ve solitarywomandan'da bebek haberi alıyoruz diğer çekilişteee :KK16:
sen bakma o doktorlara Allah istedikten sonra herşey mümkün:KK16:

aynen cnm allah istedikten sonra herşey mümkün ama ben daha çocuğum oluyor mu olmuyor mu bilmiyorum daha hiç korunmadan ilişkimiz olmadı olduda eşim temkinli olup dışarı çıkıyor:KK31: gerçi hormonlarım bu derece yüksekken temkinli olmak en iyisi inş sağlığıma kavuşurum:KK31:

X