Yaza Merhaba Çekilişi

solitarywoman bir numaralı şüphelimsin bebişş

uvvvv, en birinci listemdesin şu aaaaan

Düzeltmee: yok ben değilim, senin kurbanın evliydiii.. yalnız ben buldum senin kurbanınınıı

şttttttttt söleme sakın :) ama yabancı dili olduğunu face sınde gordum onu dıyım

benim kurbanımmm bekarr...
elendin katilim sen değilsinn

Kizlar yetisemiyorum hiziniza😄 yeni ipuclari var galibaaa. Bnden bir ipucu daha ; Kurbanimin ayak nosu. 38 ve ustu nolardan biri

seni de elediiimm kaldı 9 katil adayı

şttttttttt söleme sakın :) ama yabancı dili olduğunu face sınde gordum onu dıyım

ben değilim sanki ama bi tahminim var renkli bir kişiliğe sahip gibi demi

güneş geçmişi iyi oku birisi benim kurbanım biraz sinirli yazmıstı ipuçlarına senin profil fotonda kimseye sinirlenmeyeceğim yazıyor galiba bulduuukkk

güneş geçmişi iyi oku birisi benim kurbanım biraz sinirli yazmıstı ipuçlarına senin profil fotonda kimseye sinirlenmeyeceğim yazıyor galiba bulduuukkk

şttttttttt söleme sakın :)

evet eveeeet, hatta aynı kişi, kurbanı için tuhaf bi niki var demişti, adı ve syadının birazı gibi bişi demiştiii

evet eveeeet, hatta aynı kişi, kurbanı için tuhaf bi niki var demişti, adı ve syadının birazı gibi bişi demiştiii

yakaladıııkk :13::13::13::13: yekta da çok ipucu verdi ya kurbanı takip etse kesin bulur benım katilim hiç bişe yazmıyo ben eleme yoluyle gdııyrm artık ::))

Son düzenleme:
yakaladıııkk :13::13::13::13: yekta da çok ipucu verdi ya kurbanı takip etse kesin bulur benım katilim hiç bişe yazmıyo ben eleme yoluyle gdııyrm artık ::))

ben de öyle yapıyorummm

yekta benim şüphelendiğim biriydi, ama tesettürlü dedi, beni kaybetti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…