Yaza Merhaba Çekilişi Tanıtım Topiği

sevgili katilim işini kolaylaştırmak için birkaç şey daha yazayım dedim iç çamaşırlarından çok hoşlanırım alt üst takım olur sadece alt dantelli ipli olabilir tanga kullanmam. cüzdan alırsan pembe açık mavi ve açık yeşil tercihimdir büyük cüzdan severimayak numaram 37dir. parmak arası terliklere bayılırım günlük ya da gezmek için fark etmez.

Bi kac bisey eklemek istiyorum :) kizlar acik biriyim ben malum buda yaz çekilişi bikini, askili body falan kiyafetler giyerim. Guneslenmeyi pek sevmem cok yanmayi sevmiyorum :)

Ayrica ceyiz ürünlerine de hayir demem yeni yeni atmaya basladik kenara bişeyler.

Zorunlu hediyeyi de kararlaştıramadik ama deodorant cüzdan katilime ne uyarsa alabilir bana:) yalniz deodorant olarak pudrali tercih ederim çok terlerim de

Ic çamaşırı bilgisi de vereyim. Renkli dantelli şeyleri severim bekarda olsam hoşuma gider yani

Kızlar merhaba
Yeni çekilişimiz hayırlı olsun hepimiz için
27 yaşında 1buçuk yıllık evliyim
Çok uzun zamandır çalışan bir bayanım ancak işden yeni ayrıldım artık ev hanımıyım :)
Allah'ın izniyle bebiş istiyoruz 5 aydır bakalım başladık çalışmalara
Sevdiğim şeylere gelince
Makyaj yapmasını çok severim
Takılardan özellikle bileklik ve kolyelerden çok hoşlanırım
Yaz geliyor şortlara parmak arası terliklere bayılırım 39 numara giyiyorum :)
36 bedenim 1:73 boyunda 58 kiloym
Esmerim
Sonraaa mavi kırmızı beyaz ve siyah renklerini çok severim
Zorunlu hediyelerde cüzdan varmış cüzdana bayılırım büyük cüzdan kullanıyorum
Mutfak eşyalarını severim özellikle Türk kahvesi fincanı hastalığım var
Ve son olarak çikolatayı ve jelibınlara bayılırım :)
Şimdilik bu kadar aklıma geldikçe yazarım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
aklıma geldikçe yazmaya çalışıcam ki katilim zorlanmasın peluş oyuncaklara aşığım resmen yumuşacık havlular bornozlarda favorilerim arasında
benim kurbanım çok şanslı çünki hediye seçerken çok özenliyimdir

Ay güncelledim kızlar.

sevgili katilime yardımcı olmak adına birkaç ekleme daha yapmak istiyorum
Astrolojik kitapların hayranıyımdır,ev eşyalarından biblo sehpa üstü süsler mumlar tercihimdir renk olarak kırmızı ve pembe tercih ediyorum(Oturma odam kırmızı dekore yatak odası pembe dekore)
Spor giyinmeyi seviyorum.
Sevmediğim renkler Gri,sarı,mor sevdiğim ve çok sık kullandıklarım ise kırmızı PEMBE siyah saks mavi ve mat tonlar.Süsü püsü severim cicili bicili Çocuksu bir tarafımda mevcut
Makyajda sadece eyeliner rimel ve kalem kullanırım gerisini kullanmam pek.
Nevresim veya pike şu sıralar favorim yeni pembe perde aldıgım için pembe olması harika olur.
İşin özü pembeyi çok severim pembe olan herşeyi begenırım herşeyim pembe olabilirr :118::118:

Sevgili katilim ekleyeyim ben yine de birşeyler 37 numara giyiyorum ayakkabı olarak.
Ben herşeyi begenirim acikcasi
Daha ne diyeyim ki bilemedim :)
Acik biriyim, armut vücut tipine sahibim bbugün tartildim 60 olmusum

katilime bikaç ekleme yapayımm

iç çamaşırı istemiyorummm

çorapları çok severim, renkli renkli desenli desenliiii

zorunlu hediyelerden cüzdan ya da parfüm, istediğini alabilirsin. cüzdan olarak normal para cüzdanı yerine (severek kullandığım bi cüzdanım var çünkü) küçük sevimli bozuk para cüzdanlarından alabilirsin. parfüm almak istersen de tamamen senin zevkine bırakıyorumm

evlendikten sonra yaşaayacağım evin mutfağı kırmızı-siyah-beyaz olacak, mutfakla ilgili herhangi bir aksesuar alacak olursan, bu renklerde tercih etmen beni çok mutlu ederr

bir kaç ekleme daha yapayım bari

bende iç çamaşırı istemiyorum peluş oyuncaklara , terliklere bayılırım çeyizlik şeyleri sevdiğimi söylemiştim zaten hımmm kokulu mumlar , kokulu sabunlar , havlular vs hoşuma gider

başka da bişey gelmiyo aklıma yeterince tanıttım değil mi katilim

katilciğim ben biblo sevmiyom, ev eşyası da almana gerek yok evim küçük ve daha yeni evli sayılırım o nedenle herşeyim var çok şükür
sadece bunları belirtmek istedim

Günaydıııınnn canllaaar..:)

Sana da günaydıınn pembiişşş Kurbanımmm..

Sevgili katilim, deodoranta ihtiyacım yok. Aslında büyük cüzdanım var ama bozuk paralar için bir cüzdanım yok. Onu alabilirsin zorunlu hediye olarak istersen.

Her türlü mutfak eşyam var, mutfak eşyalarına o yüzden hem ihtiyacım yok hem de kullanacak yerim yok.

Kitap ayracı çok severim.

Yazlık ev terliğim yok, belki sana yardımcı olur bu ihtiyacım da.

Bir dönem oje merakım olduğundan oldukça fazla ojem var, eskisi gibi kullanmıyorum da.

sevgili katilim ben de ekleme yapayım bibloları sevmem küçük bir evim olduğundan aksesuara yerim yok hiç , mutfak eşyam da çok fazla ama
silikon kek kalıbı ya da muffin kalıbım yok oyle bıseyler olabılır meselaa ruj yazmıstım ama çok kullanmıyrm ona da masraf etme hiç kıyamam sana katilim gönlünden ne koparsa ekle hediye kutuma

benimkide tangacıymışşş......:44:

Ay bana mı alıyorsun yoksa. Tangaya bayılırım.

Katilim ben de sana sesleneyim.
Bana mutfak eşyası havlu falan almasan olur. Her şeyimi aldım sayılır.
Biblo da sevmem. Cüzdana, deodaranta da ihtiyacım yok.
Ayrıca altın harici tüm küpelere de alerjim var, takamıyorum. Gümüş bile takamıyorum.

MasaAllah tanıtımlara eklemeler yapılmıs bende geri kalmıyayım bari yani hersey katilime yardımcı olmak adına

Ev esyalarinda cok ivir zivir seyler sevmem örn mumlar biblolar felan az olsun öz olsun prensibindeyim daima.Tarz olarak retro vintage country tarzı urunleri cok begeniyorum.Ayrıca hediyelerini begenmem die hic endiselenme ne alırsan begenirim kucuk beir notun bile beni cok mutlu ederr.Cunku onu benim icin bana ozel yazicaksinnnn oyuzden benim icin cok degerli.Simdilik bukadr aklıma gelirse bisiler yazarim yine )Seni kocaman opuyorummmm...

kızz ne kaldı geriye başkaaa...

he bide unutmadan sigara kullanmam ama alkol alırım evdeki viski bardaklarım kırıldı maksat işin kolaylaşsın cicim :)

Son düzenleme:

ben de sevgili katilime bu konularda bilgi vereyimm

mutfağım kırmızı-siyah-beyaz tonlarında eşyalarla düzülüyor

salonum açık tonlarda olacak, krem-beyaz gibi

yatak odam kesinlikle beyaz mobilya olacaaak, yatak örtüm ise siyahh

bi tek banyom belli değil

Son düzenleme:
he bide unutmadan sigara kullanmam ama alkol alırım evdeki viski bardaklarım kırıldı maksat işin kolaylaşsın cicim :)

salonum fıstık yeşili koltuk ve rengarenk bi halıyla doseli. yatak odamda pudra pembe ve turcuaz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…