Yaza Merhaba Çekilişi Hediyeler Topiği

Sen onları kocanın yanında giy o kocan sana yüz vermezse
bana geleceğine söz verirsen tamam alırımmm sözzz
Ben sadece seni istiyorumm ama he pakete sığarsın ufacık tefcik bişisin senn

zeyy burası sohbet topiğine dönmüş ama sadece hediyelerin fotosu olsun burda

evet canım arada yazıyorum bende muhabbet topiğinde konuşalım diye ama başöğretmen gibi de olmak istemiyorum

Sen onları kocanın yanında giy o kocan sana yüz vermezse
bana geleceğine söz verirsen tamam alırımmm sözzz
Ben sadece seni istiyorumm ama he pakete sığarsın ufacık tefcik bişisin senn

kızlarr burdan devam edinn http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=714174

begenmene çok sevindim canımcımm

çikolata istemiyorum limon istiyorum dedin napayım söz dinledim bende ama gerçekten beni aradıgında hala gülüyordun güle gülle kullan canım kurbanımmm

kesene bereket diyen tüm arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum

katilim yaa ne kadarda çok şey almışsın iş yerindeyim o yüzden paketleri açmadım ama koliyi dayanamayıp açtım nekdar da özenle hazırlamışsın çoook teşekkür ederim canım benim eline koluna emeğine sağlık kesene bereket RABBİM hayırlı bol bol kazançlar versin ya o kadar mutlu oldum ki paketleri gördükçe gülüyorum ofistekiler agzını topla kulagına yapışacak diyolar okadar mutlu oldum yaa akşamı dört gözle bekliyorum :))) öpüldüm tatlı katiliiiimmmm :)))

Saray helvasımı gördüm orda sankiiiiiiii

hehe hohoho iviiiitttt saray helvası hemide çiklatlı ohh mıss mısss yedım yedım sıstım
sevgılı katılım gunessele tekrardan cok tesekkur ederım ......... bır sonrakı cekılısde yıne ben olacagııııııııııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmmm bekleryın benı kızlarrrrrrr

Son düzenleme:

her ne kadar beni yakalasanda renk vermemeye çalıştımrica ederim canım hepsini güle güle kullan birdahaki çekilişte tekrar karşılaşmak dileğiyle
edit(şimdi burdan bakınca az geldi paketler gözüme ya halbuki kutuya sığmamıştı )
Saray helvasımı gördüm orda sankiiiiiiii
ivittt aynen öyle herkes çukulata ala ala bayılmıştır dedim değişiklik olsun istedim :44:

Son düzenleme:

aynen saray helvasınıda ılk defa yedık cok begendım :) kesene bereket canım

telefonla çekince boyutu büyük olduğundan yüklenmiyo çektiğin fotoları bilgisayara at prt screen ya da ekran alıntısı yapıp kaydet öyle yükleniyo canım
zeynooooooooooo bidahaki çekiliş organizasyonumuz ne zamannnnnnnn erkenden haber verki geniş geniş hediyelerimizi alalım az geldi bunlar benim gözümee yaa :2:

aynen saray helvasınıda ılk defa yedık cok begendım :) kesene bereket canım
afiyet bal şeker olsun cnm

İyi yapmışsın kuzumm benimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…