Yaza fomda girelim mi 😀

Galiba ramazan nedeniyle herkes saldı gibi. Hanımlar unutmayın yaza az kaldı kimler istediği kiloda; tatile , memlekete gitmek ister biraz sabır ve motivasyon lazım hepimize

Sabah serpme kahvalti yaptim biraz şişirdi. Ne yedigime bakmadim ama bugun baska yemesem super olur hani. Aksam acikirsam kofte ve salata var menude

Galiba ramazan nedeniyle herkes saldı gibi. Hanımlar unutmayın yaza az kaldı kimler istediği kiloda; tatile , memlekete gitmek ister biraz sabır ve motivasyon lazım hepimize
ay birden isinacak havalar. Atacaz kazaklari. Hazir olalim

Kizlar haftasonu kacamaklari mumkun oldugunca minimum seviyede tutalim
Ahahah. Nerdeeeee... ama ben yiyecekleri tamaen sevdigim seylerden hazirliyorum. Yani acikinca hamburger yeme hakkim var mesela ama doyunca birakmaya calisiyorum yavas veriliyor bu sistemde kilo ama bi daha da almiyosun geri kilolalari istedigini yedigin icin. Az once aciktim ve cnm cips cekti. Oturup yedim 10 tane de midem bulandi biraktim. Neyse yine de bol kacamaksiz haftasonlari diyelim

gunaydin hanimlar tasinma boya badana vs derken bende ne diyet kaldi ne birsey verdiklerimide geri aldim hatta. olarak bugun 2 haftalik detoxa basliyorum mecburen 26 sinda annnemi ziyarete gidicem dogumgunum 4 gun orda yer icerim sonra dongdugumde 1 mayista diyetisyene basliycam o kadar kilo aldimki aldigin 3-4 ama yagdan aldim heryerim buyudu resmen eniiimee. sizde durumlar nasil

Bende ramazanda aldigim 2 kiloyla ilk etapda 6 kilo vermek istiyorum benim sonrasinda 2 3 kilo daha bayram sonrasi basliycam ama ramazanda yapamadim cunku

Ben irademle savaşmaya devam ediyorum
Haftada 2 gün et, 2 gün bakliyat, 3 gün de sebze yemeği yapıyorum.
2 öğün besleniyorum.
1 dilim ekmekle küçük bir tabak yemeği pilavsız yiyorum, pilav yerine alakalı alakasız salata yapıyorum.
Abur cubur, tatlı, gazlı içecek vs. tamamen uzağım.
Her gün 40 dk Air Walker ile çalışıyorum fırsat bulursam yarım saat 40 dk da yürüyüşe çıkıyorum.
1 ayda 5 kg civarında vermişim.
2 ay daha istikrarlı olursam çok güzel olur boyum uzun zaten 75 altı kilo bende çok iyi oluyor.
Hepinize irade ve istikrar diliyorum

gunaydin hanimlar nasilsiniz? dun tam 61.1 dim saka gibi valla gunlerce bisi yeme 1 tatli ye hemen + olsun tartiya. 61.7 ciktim

gunaydin hanimlar nasilsiniz? dun tam 61.1 dim saka gibi valla gunlerce bisi yeme 1 tatli ye hemen + olsun tartiya. 61.7 ciktim
Banada okuyor aksamla Sabah arasinda en az yarik kilo fark . Ama en dogru kilo tartiminin Sabah Bir sey yemeden wcden sonra anadan dogma tartilmak oldugunu soyluyor uzmanlar. Bn hep o sekilde tartilip Sabah ki kilomu bas aliyorum. Yoksa gun icindeel ztn 500 gram oynamasi cok normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…