Yaza fomda girelim mi 😀

Kv olunca zaten düzen şaşıyor. biliyorsun 2-3 ay önce benimki de yanımdaydı ve şimdi yine yanımda 2 haftadır. düzen bende de yok allahtan ramazan ayındayız müdahale edemiyor ve bayrama kadar da bende.

Kv olunca zaten düzen şaşıyor. biliyorsun 2-3 ay önce benimki de yanımdaydı ve şimdi yine yanımda 2 haftadır. düzen bende de yok allahtan ramazan ayındayız müdahale edemiyor ve bayrama kadar da bende.
Wallahi Allah sabir versin. Benim ki kadar gibi gidiyor pazar gunu. Daha gelicegini sanmam . Ama Bnde kilo almisim. Cok tatli seviyor Bnde surekli aliyorum ayip olmasin diyede yemek zorunda kaldim ( bnimde yiyesim varmis ) .

Kizlar grubun silkelenmesi sart . Soyle bir kendimize gelelim birakalim bu aburlugu tutalim
Bogazimizi yemeyelim. Biraz hareket sonrasi bereket hadi kizlar toplanin grup yeniden cossun . Kilolar defolsun
Ben hazırım gercekten artık yıldım kilomdan
Oburluk şöyle dursun kalorisi yüksek meyveleri bile yemez oldum tutalım kendimizi hepimize diyetinde istikrar diliyorum

Kizlar grubun silkelenmesi sart . Soyle bir kendimize gelelim birakalim bu aburlugu tutalim
Bogazimizi yemeyelim. Biraz hareket sonrasi bereket hadi kizlar toplanin grup yeniden cossun . Kilolar defolsun
Vallahi gram gram zorla verip bi saldım mi anında kilo kilo geri alıyorum salmicam salmamaliyim motivasyon şart yaza bomba gibi gircez

Ben hazırım gercekten artık yıldım kilomdan
Oburluk şöyle dursun kalorisi yüksek meyveleri bile yemez oldum tutalım kendimizi hepimize diyetinde istikrar diliyorum
Bn pazartsi bomba donusdeyim . Hem aktiflik hem diyet Bnde ayni dileklerdeyimm bakalim nasil
Olcak Bir ay sonra is basi yapicam bir ayda 6 kilo vermem lazim

Herkese iyi geceler, geçen Cuma ve bugün kilo bildirimi yapamadım sohbete de katılamadım. Oğlum rahatsız diye bahsetmiştim. Solunum sıkıntısı başlayınca geçen hafta hastanede yatmaya başladı bugün taburcu olduk. O yüzden 2 haftadır bildirim yapamadım. Çok dikkat de edemedim haliyle ama salmadım da dengede tutmaya çalıştım diyelim. Kaldığım yerden devam edicem yarından itibaren

Gelmiş geçmiş olsun şifası sağlığı daim olsun

Bence de hepimizin acilen silkelenmesi lazım. Ramazan diye saldık iyice, gelsin yemekler tatlılar. 10 gün fazlasıyla yedik içtik zaten. Hepimiz tam motive başlamamız lazım. Kilo nasıl alınıyorsa o şekilde verilebilecek birey tabi sağlık sorunumuz yoksa. Sadece yediklerimizden ödün vermemiz lazım ve birazda hareket.

Cok gecmis olsun. Allah Bir daha yasatmasin insallah devam tabiki fit vucut annelerin hayali

Izin ne demek bilgilendirme icin Bn Tesekkur ederim . Yeter ki diyetlere devam edelim

Kv yarin gidiyor Bnde pazartsi sahalara donuyorum . Hemde ates gibi donucem Hedefim bir ayda 6 kilo vermek yani hafta 1 bucuk kilo gitmesi lazim Bakalim nasil olcak

Oruc tutuyor musun, tutmuyorsan nasıl bi diyet düzenin var sen iyi eridin çünküm.
Oruc tutmuyorum emziriyorum . Ama duzenim herseyden az yemek Sabahlari yulaf yiyorum sutle pisirip hem saglikli hem sutt artiyor . Sonra meyve Mutlaka yiyirum et tavuk balik surekli tuketiyorum hem kas kaybi olmasin hem cocuga saglikli sut oluyor kisacasi protein ve sebze meyve agirlikli . Tatli Yok abur cubur Yok . Ve gazli icecek Yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…