Yaza fomda girelim mi 😀

Oruc tutmuyorum emziriyorum . Ama duzenim herseyden az yemek Sabahlari yulaf yiyorum sutle pisirip hem saglikli hem sutt artiyor . Sonra meyve Mutlaka yiyirum et tavuk balik surekli tuketiyorum hem kas kaybi olmasin hem cocuga saglikli sut oluyor kisacasi protein ve sebze meyve agirlikli . Tatli Yok abur cubur Yok . Ve gazli icecek Yok

ekmek tüketiyor musun

On ikide 1 haşlanmış yumurta, 1 kivi ve 1 muz.
Arada yesil cay, sade türk kahvesi
Akşam altıda salata yedim, kivi, kefir
Spor yaptım. :p
On buçukta 3yk yoğurt, yarım limon, pulbiber

Kendimce hafif beslenerek detoks yapim dedim.

On ikide 1 haşlanmış yumurta, 1 kivi ve 1 muz.
Arada yesil cay, sade türk kahvesi
Akşam altıda salata yedim, kivi, kefir
Spor yaptım. :p
On buçukta 3yk yoğurt, yarım limon, pulbiber

Kendimce hafif beslenerek detoks yapim dedim.
Ne iyi yapmışsın 🤩
bende sabah klasik kahvaltı akşam da 1 dilim ekmekle salata ve türlü yedim
Yarın insanlık için az ama benim için epey kalabalık misafirlerim olacak bakalım yarın ne yapicam 🥴

Ne iyi yapmışsın 🤩
bende sabah klasik kahvaltı akşam da 1 dilim ekmekle salata ve türlü yedim
Yarın insanlık için az ama benim için epey kalabalık misafirlerim olacak bakalım yarın ne yapicam 🥴
Sen halledersiin :süslü:
Caktırmadan tabagınla oyalanır cok cigneyerek yersin, zaten koşturmadan konuşmaktan ev sahibi pek bi şey yiyemiyor..
Tadımlık yersin olur biter :KK19:

Sabah 3 4 kuru kayısı, türk kahvesi
Kahvaltı 2 haşlanmış yumurta, hindi füme, kivi
Ara 2 bardak kefir, 1 yeşil elma
Akşam altida 6 köfte, bir küçük kase bulgur pilavı, 2 dilim ekmek

Biraz fazla kaçırdım sankim. :sinirli: Annem çok güzel poğaçalar yapmis, yemiciiim. :p

Gunaydin herkese. Bugun p.tesi hatirlatayim 😂 2 si bi arada kahve ictim. Evde kahvalti yapacagim ogle yemegi yerine gecer.

Evetttt kizlar Ben geldim kv gitti hafta sonu son tatlilar yenilfi kacamaklarin dibine vuruldu. Simdi geldik pazartsine Sabah bir muz yedim sadece . Bugun benim icin yeni bir baslangic su aldigim kv kilolarini geri vermek🤪🤪

Bu arada gece regl oldum Ama ne kadar kararli oldugumu kendime hatirlattim ve bahanelerin arkasina siginmadan dondum

Evetttt kizlar Ben geldim kv gitti hafta sonu son tatlilar yenilfi kacamaklarin dibine vuruldu. Simdi geldik pazartsine Sabah bir muz yedim sadece . Bugun benim icin yeni bir baslangic su aldigim kv kilolarini geri vermek🤪🤪
Ahahah. Verirsin mutlaka. 2 ay sonra haziran artık. 2 ayda guzel sonuc alinabilir.

Hanimlar merhaba Bn geldim yine burdayim sanirim bugunlerim gecis gunlerim olucak o yuzden buraya bol bol yazacagim kendimi motive etmem sart oldu 😃

Kızlar silkinmem gerek ramazanda 2 kilo aldim verdigimi aldim ama asiri karnim sis 5 kilo gibi duruyo. Nasil toparliycam sislige ne iyi gelir? Help me!

Sabah-- standart kahvalti yaptim peynirli zeytinli yarım simitle.
Oglen-- 1 adet biber dolması
Ara-- yulaf sutlu latte iciyorum yaninda 1 dilim kek ile
Akşam-- bu kadar seyden sonra acikacakmisim gibi gelmese de yogurtlu köz patlican salatasi dusunuyorum 1 tabak.

Karnin şişse ödemdir sanki o. Kilo degil de. Biraz bagirsak calistiram seyler ye iç. Wc ye gittikce iner belki
Kaysi hosafimi yapiyim baya sis. Benim karnim yiyince siser ama sabah inerdi. Simdi hep sis

X