Yaza fomda girelim mi 😀

Kizlar nasilsiniz? Oruclar diyetler birbirine karisti 🙈. Benim kv pazar gunu gidiyor pazardan sonra cok sıkı bir diyetle gelicem . Simdilik yapamiyorum.
Ben kg veremedikçe azmettim diyeti sıkılaştırdım sporumun dakikasını artırdım 🙃 yaza kadar kendim için toparlanmam lazım :KK55:bir yandan da bayram temizligine başladım bayrama kadar bebegimle ancak biter bu temizlik 😂 o da baya yoruyor

Ben kg veremedikçe azmettim diyeti sıkılaştırdım sporumun dakikasını artırdım 🙃 yaza kadar kendim için toparlanmam lazım :KK55:bir yandan da bayram temizligine başladım bayrama kadar bebegimle ancak biter bu temizlik 😂 o da baya yoruyor
Süper motivasyon 👏

Kızlar kahvaltı yapmadım bebeğime hazirladiklarimdan toplamda gün içinde iki kaşık almışımdır. Patates hasladim bitane onu yedim. Karnım ac ve ac yaticam. Bugün baya sıktım kendimi ki yarınki güncellemede moralim düzelsin 🤭 bu haftalık kilo güncelleme olayı da çok iyi geldi bana. Bu hafta malum fazla kacirmistim oyuzden sıkıyorum ve cuma tartı günü olduğu için 200 gramda olsa eksimi görmek istiyorum baştaki listede 😂

Kızlar kahvaltı yapmadım bebeğime hazirladiklarimdan toplamda gün içinde iki kaşık almışımdır. Patates hasladim bitane onu yedim. Karnım ac ve ac yaticam. Bugün baya sıktım kendimi ki yarınki güncellemede moralim düzelsin 🤭 bu haftalık kilo güncelleme olayı da çok iyi geldi bana. Bu hafta malum fazla kacirmistim oyuzden sıkıyorum ve cuma tartı günü olduğu için 200 gramda olsa eksimi görmek istiyorum baştaki listede 😂
Haftalık tartılma benim için de çok iyi oldu 🙃 Aç uyumaktansa düşük kalorili şeyler yesen keşke.. Genelde aç kalıyorsun bu seni bir zaman sonra bitkinlestirir :KK43:

Haftalık tartılma benim için de çok iyi oldu 🙃 Aç uyumaktansa düşük kalorili şeyler yesen keşke.. Genelde aç kalıyorsun bu seni bir zaman sonra bitkinlestirir :KK43:
Aslında benim beslenme şeklim bu. Yani şöyle ben kahvalti yapmam öğle yemeği yemem saat 4 gibi aşırı acıkır yarım ekmek tost yapar gömer üstüne akşam yemeği yer tatlıyla da cila yapardım😂 şimdi kestim kendimi iyi hissetmeye dolayısıyla kilo vermeye ihtiyacım var 🥺

Aslında benim beslenme şeklim bu. Yani şöyle ben kahvalti yapmam öğle yemeği yemem saat 4 gibi aşırı acıkır yarım ekmek tost yapar gömer üstüne akşam yemeği yer tatlıyla da cila yapardım😂 şimdi kestim kendimi iyi hissetmeye dolayısıyla kilo vermeye ihtiyacım var 🥺
İnşallah hepimiz yaza kadar zayıflarız 🙏🏻 ben öyle uzun saatler aç kalamıyorum 🙄 sen iyi hissediyor kilo da veriyorsan ne mutlu 🌸 yaza kadar hepimiz kendimizi tutabilirsek 3 ayda çok değişiriz 🚩

İnşallah hepimiz yaza kadar zayıflarız 🙏🏻 ben öyle uzun saatler aç kalamıyorum 🙄 sen iyi hissediyor kilo da veriyorsan ne mutlu 🌸 yaza kadar hepimiz kendimizi tutabilirsek 3 ayda çok değişiriz 🚩
Ay hadi inşallahhhh🤗 bayrama kadar 4 kilo gider mi acaba 🤭

Günaydınlarr bu hafta fazla kaçırdım diye dün ölüm diyeti yaptım gibi bisey oldu🤭 güncel kilom 84.2 an itibariyle doğumdan 1 hafta sonraki kiloma düştüm. Bayram geliyor bebeğimin doğum günü geliyor yaz geliyor kilolari vermem gerekiyor 🥳 bayrama kadar 4-5 kilo daha verirmiyim acaba hadi inşallah 🤸

Herkese günaydın 🤗 bol eksili bir tartı günü olmasını dilerim 🙏🏻
Ben geçen hafta 87.10 geliyordum şu an 85.80 geliyorum :KK6:
gulumsebebek gulumsebebek inşallah bayrama kadar 4-5 kilo veririz 🤩🙃
80in altına insek zaten çok daha motive oluruz
Hadi inşallahhhh 78 hamile kaldığım kilom o dönem de diyetle vermiştim anca okadar 🤭 önce 78 sonraki hedef 75 sonra 68 bandı. Böyle diyince çabucak verilecekmiş gibi duruyor bayramda verdiklerimiz kismi geri alırız ama sonraki 1 haftalık detoksla toparlarız bence motivasyonum artti🤸 ama hala kimse zayıflamışsın demiyor😂

Bende ne kadar İftarda çorba salata yesem de sonrasında mutlaka tatlı yiyorum çayın yanında birkaç gündür de sahurda yumurta peynir ve pide veya poğaça yiyorum bu nedenlerden hiç kilo verememişim
Güncel kilo. 65.2

Wallahi tebrik ederim 😃 Bnde Cok iradeliydim kv gelince butun duzenim sasti. Oglum da huy degistirdi herseye karisildigi icin . Cok uykusuz kaldim ve yedim . Ama pazar gidicek pazartsi bomba gibi gelicem hem spor hem diyet hemde burada cok aktif olucam . Kilo aldigimi dusunuyorum bu hafta kesin

Bende ne kadar İftarda çorba salata yesem de sonrasında mutlaka tatlı yiyorum çayın yanında birkaç gündür de sahurda yumurta peynir ve pide veya poğaça yiyorum bu nedenlerden hiç kilo verememişim
Güncel kilo. 65.2
Sabah ayy bugun cumaymis aklimdan tamamen ucmus tartillsam kesin fazla cikarim 🤯

X