Yavrum kollarımda şükürler olsun

kübracımmmmmmmmmm çok sevindim tebrikler cnmcım.Allah sağlıklı huzurlu ömür versin hepinize,resimlerini ve hikayeni bekliyoruz.kocaman öptüm

hadi gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün... en yakın zamanda doğum hikayeni yazarsın artık. darısı bizim başımıza...

tebrikler kübracım allah analı babalı büyütmek nasip etsin. darısı bizim başımıza.

canımbenim çok sevindim bende diyodum epeyidir dirmiyosun kesin doğum yapmışsındır allah analı babalı büyütsün yavrunu inşallah allaha emanet olun bende yarın bu saatlerde bebeğimi almış olurum öptüm yavrunu ve seni....

Kızlar saolunn ..Allah hepimizin yavrularını bağışlasın...a.s.

inş en yakın zamanda hikayemi ve resimleri paylaşıcamkaydirigubbakcemile5

gamyoncuiremsu:1rolleyes:

kübracım Allah analı babalı büyütsün, tebrik ederim, ben de normal istiyodum ama nasip olmadı işte, son anda yine aksilikler oldu.. Seni tebrik ediyorum, normal yapabildiğin için.

canım saol...hayırlısı böyleymiş canımm inş bebeğin ve sen iyisinizidira.s.

oyyy oyyyy tosuncuga bak sen :) allahım güle güle büyütmeyi nasip etsin canım... bend einş. böle resimlerini çekerim bebişlerimin koymak nasp olur inş..

gözün aydın allah analaı babalı büyütmeyi nasip etsin işallah kuzucuğunda maşallah çok tatlıııı....
ayyyyy yerim ben onu yaaaaa....

ne güzel yaa maşallah
Allahım beni de tüm hamileleri de o günlere sağ salim ulaştırsın inş..
Allah analı babalı büyütsün kuzucuğunu ..

gözünüz aydın canım maşallah pekde güzel Allah nazarlardan saklasın inşallah
Allah sağlıklı hayırlı evlat eylesin
Darısı olmayanların başına inşallaha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…