Yavrum kollarımda şükürler olsun

Biromur

``Birömür``
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
1.598
2
selam güzeller bende doğum yaptım şükürler olsunnn:asigim:

05.08.08 de oğlum dünyaya geldi..normal doğum yaptım.3.300 gr gamyoncuiremsuAllah hekse bu güzel duygudu yaşatsın...

çok güzel bişeyyyyy:teytey:

ağrılarım var oturamıyorumm..hepinizi öptümm..inş herkez iyidirrr

canım tebriklerhihoyyyt doğum hikayeni bekliyoruz en kısa zamandaa.s.

Hem hayırlı olsun hemde geçmiş olsun canım.allah sağlıklı sıhatli ,analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah.Bende Eylül'de doğum yapıcam sezeryanla Allah izin verirse.Kendine dikkat et

ayyyyyyyyy canımya cok sevindim arada normal yapanlarda varkaydirigubbakcemile
allah analı babalı büyütmeyi nasibetsin en kısa zamanda resimlernizi ve hikayeni bekliyoruz:lepi:kuzunu öp bizim için:sm_cool: ecenasımın da selamı var :sm_cool:

ayyyy kübracığımmmm, canımmmm çok çok tebrik ederim , Allah analı babalı büyütsün , Nihayet oğluna kavuştun , Prensin iyidir inşallah, maşallah normal de doğurmuşsun.
1 gün daha dayansan son gününe kadar sabretmiş olacaktın, benimde erken olmasaydı 5.8. de olacaktı ,
Şükür sende kurtuldun , hadi prensinin resimlerini bekliyoruzzz

amanda amannnnnnnnnnnn
allahim anali babali büyütsün
hayirli ve saglikli bir evlat olur insallah
cok sevindim canim :)
minik bebisin resimlerinide koy amaaa

canımmmmmmm allahım analı babalı büyütsün yavrunu :) demek gedlii tosuncuk .. güle güle büyüt canım inş. bebegini .. darııs bizlere inş. canım .. tez iyleş kıs dogum hikayeni bekliyorus:)

ayyy canım gözünaydın bitanemmmmm sonunda sende ogluşuna kavuştun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.... darızı başımıza..

canim tebrik ederim, allahim anali babali büytsün, nazarlardan korusun..
gecmis olsun... benim yerimede kokla oglusunu annesiii... öptüm

tebrik ederim canım allah analı babalı uzun ömürler versinn.

geçmiş olsun canım.allah analı babalı büyütsün.darısı da bizim başımıza inşallah.

geçmiş olsun canım a.s. allah analı babalı büyütsün darısıda bizim başımıza :Saruboceq:

Geçmiş olsun allah anali babali büyütsün. Biraz büyüdükten sonra bir resmini koyarsin artik.

aayyy canımm kübracığımm aynı gündük seninle bakk benimki pek bi sabırsız çıktı 2 hafta öncesinden geldiii ama bakk seninki zamanından bir gün önce geldii pek bi sabırlı maşşalahh yerim ben onuu .. allah analı babalı büyütsün cnmm oyy oyy yerim ben o paşayı kokla benim içinde tamam mı canmmm :asigim:

allah analı babalı büyütmek nasip etsin.hayırlı uğurlu olsun canım.darısı bizlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…