Şampuan ve Saç Kremleri Yavaş uzayan saçlara özel bioblas sarmaşık özlü !

kızlar 5 aydır kullanıyorum bu şampuanı saçlarım uzadı ama normal bi şekilde. yani şampuanın uzatan bi etkisini göremedim ne yazık ki :KK43: ama saçlarım yumuşacık oldu ve çok güzel kokuyo. sevgilim bile farketti her fırsatta saçlarımla oynuyo :KK9: o yüzden değiştirmedim. saçlarım çok çabuk dolaşıyo bu şampuandan mı acaba diğer kullanan arkadaşlar sizinde böyle bi sorununuz var mı

canım bende seviyorum şampuanımı
kür de uyguladığım için birlikte güzel sonuç verdiler
şimdi içine sarımsak attım bakalım nasıl olucak :)
bu arada benim saçlarım ince telli olduğundan normaldede birazcık uçlarda oluyodu dolaşma
şimdi yine var tabi ama durulanmayan spreylerden öneririm en azından tararken de kırmamış olursun canım
memnun kalmana sevindim :)

ya bnde reklamda gördüm alıcam fiyatı ne kadar kullanan varmı?

slm ben 1 yadır kullanıyorum bıoblas sarmaşık özlü şampuanı birde bakım kremini. fiyat olarak 15.90 tl. civarı . ve her yerde bulamıyorsunuz. saçlarım kııvırcık ve ince telli yavaş uzadığı için kullandım . VEEE sonuç mükemmel :KK16: 1 yada 2,5 cm uzadı saçlarım belimde harika sonuçlar aldım . mutlaka deneyin derim saçlarım ışıl ışıl şuan canlandı gürleşti istediğim saçlara kavuştum

ben dün aldım. indirim vardı markette. ince telli saçlar için olan şampuanın yanında yavas uzayanla birlikte on lira :KK70: bakalım beleşe qeldi ama inş işe yarar devam ederimm

Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. Hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boyalarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten o sampuani buldum.Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. ilgilenenler mesaj atarsa urunun ismini paylasabilirim cunku artik Turkiyede de var..
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!!

ben 3 şişe bitirdim normal bi uzama oldu yani aham şaham bi uzama olmadı zaten ilk yıkamada köpürmüyor hiç 3 kere yıkıyordum dolgun görünüyor ama artık şampuanım bitti şuan sinameki kürüne başladım şampuanımın içine de çam terebentin koymayı düşünüyorum denicem bakalım inş tüylenme yapmaz

genelde beğenmişsiniz bende mi bi sorun var acaba. zaten kuru olan saçlarımı iyice sertleştirdi ayrıca uzamasına hiç katkıda bulunmadı.ben saçlarımı kasımda kestirmştim ve yaklaşık 5-6 ay kadar da kullandım hiç bi değişiklik olmadı saçlarım çok yavaş uzar öyle de devam etti yine eski şampuanıma döndüm

benim saçlarımda uzadıda normal mi yoksa şampuanlamı bilemiyoorum tam ama azcık daha uzasın daha mutlu olcam :KK16:

kızlar bioblas benim saç derimde yara yaptı hep hassas bi saç derim var belki ondan tam bilemedim ama bana iyi gelmedi aşırı kepek yaptı ayrıca ...

merhaba arkadaşlar bu konuyu ben açmıştım ama bıraktım bioblas saçımı çok sert yapıyordu açıkcası taranmıodu hiç gliss kuru ve nemini kaybetmiş saçlar için krem aldım saçlaırm çok kırık ve boyadan kötü o yüzden bundan uyguluyorum. şampuan olarak ise karşık mesela dalan dolive şampuan içine çam terebentin katıyorum . uzatması için.

Herkese merhaba bende 4 ay önce kremli ardından kremsizini denedim kremlisi hiç köpürmüyodu diğeri ise çok kuruttu ve bıraktım şimdi gliss siyah keratinli kullanıyorum çok memnunum deneyenler sevinecek hatta yenisi çıkmış işlem görmüş saçlar için olanı altın sarısı dün gördüm migrosta
Ben bir kaç şampuanı dönüşümlü kullanıyorum genelde şuandada istediğim doa diye bir markanın ama hangisini almam gerekiyor bilemiyorum 5 yılda denediğim çok şey oldu memnun olmadığım bişiyi yazmak ve aklınızı karıştırmak istemem son aşkım glisss ultimate repair :KK1:

Son düzenleme:
bence bunlar ürünün satışını arttırmak için yapmış oldukları abartılı reklam tuzakları...sonuçta saç uzaması genetik bişey...:KK50:

ya bnde reklamda gördüm alıcam fiyatı ne kadar kullanan varmı?

Ben kullanmıştım saçımı küt kestirdiğimde benim saçım çok yavaş uzar ama uzadı biraz yine de kokusu garip sadece. Fiyatı 8 ya da 10 TLydi galiba yanlış hatırlamıyorsam. :44:

ooo öyle mii kipada bile var yani bakcam hemen çokkk sağolasınnn muah

seviyorum seni yaaa :KK52: sayende uzayacağına inanarak kullancam benim saçlarımda defalarca açıldı, bide kremli mi kullanıyorsun acaba:18::18::18:

Canım baya uzun zaman olmus yazalı tabi ama hala kullanmaya devam ediyorum ve ensemdeki saçlarım suan sutyen çizgimi gecti :)) kremsiz olarak kullanıyorum ve öyle devam ediyorum :):KK52:

Kızlar gerçekten saçları uzatıyor mu?Ben de başlamayı düşünüyorum.Sinameki uyguladım kısa sürede 4-5 cm uzadı ama sonra uzamamaya başladı o şekilde kaldı.

Eğer bu işe yarıyorsa ben de başlıcam

doğum sonrası ilk 4 ay saçlarımda aşırı dökülme oldu. Neredeyse kel kaldım diyebilirim. Kafama taktıkça stresten daha fazla dökülüyordu. İnternnetten bıoblas ı buldum ve denemeye karar verdim. İnanması güç ama kullanmaya başladığımdan bu yana dökülmelerim durdu. yaklaşık2,5 senedir de neredeyse tüm serisini kullanıyorum. şuana kadar kullandığım ürünlerde en etkisi..

birtek benim sacımımı kasındırıyor bu sampuan.. oyle kotu yapmıstı ki dermatologa gitmek zorunda kaldım...
uzamaya da etkisi olmadı.. bakalım tekrar deneyelımm

X