Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yatınca göğüslerim neden sarkıyor?

M

melisxes

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi melisxes
göğüslerim yatınca yana sarkıyor ve göğsüm yok gibi duruor arkadaşlar bu beni sinir edior bunu düzeltmek için napmalıyım egzersiz olarak??

• Konu Sahibi melisxes
meliss aynı sorunn bendede varr yaa :KK43: ztn küçüklerr bide yatıncaa yanlara gdiolarr resmenndümdüz bi görüntü oluoo yaa :KK43:

• Konu Sahibi melisxes
meliss aynı sorunn bendede varr yaa :KK43: ztn küçüklerr bide yatıncaa yanlara gdiolarr resmenndümdüz bi görüntü oluoo yaa :KK43:

hmm:S canım aslında göğüslerim minik değil normal ama yatarken öle olmasa daha ii olca:S

• Konu Sahibi melisxes
canımm bencee taktıınşey bu olsunn yaaa :KK43: bide bizim gibi hem küçük olup hem yana gidenlerr varr şükrett halinaa cnmm :)

• Konu Sahibi melisxes
canım büyütüceksin doğal yöntemlerle hoşgeldin aramıza haydı kolay gelsin oku bizim yorumları seç yapmaya başlaa sewgilera.s.

• Konu Sahibi melisxes
Yer çekimi kanunu yapacak birşey yok.
Büyük de olsa küçük de yatınca yana kayacaklar...

• Konu Sahibi melisxes
yaaa kızlarr bişi sorcammm kiloo alıncaa gerçektenn büyüomuu yaaa tek umudumm o vallaaa :KK70:

ufff bi popom genişler hemen kilo alıncada yaa :KK70: ama diorum şöle bi 10 kilo olsam hafif balık etli olsam belki büyür :KK70: :KK70:

ufff bi popom genişler hemen kilo alıncada yaa :KK70: ama diorum şöle bi 10 kilo olsam hafif balık etli olsam belki büyür :KK70: :KK70:
bunyeye gore degısırmı bılmem ama ben cok kılo aldım verdım ama aynıydı yanı ne buyudu ne kuculdu:1no2:

bunyeye gore degısırmı bılmem ama ben cok kılo aldım verdım ama aynıydı yanı ne buyudu ne kuculdu:1no2:

bende 2 yıl önce 51 kilodan 70 kiloya çıktım o zaman gögüslerim büyümüştü kiloyu taktım kafa ya tekrar werdim şimdi 54 kiloyum ama memişlerde küçüldü bide kilo alıp werdigim için col kötü oldu ya of kışa dügünüm war napcam ben nişanlım bayılıyo beden ölcülerime ama bilmiyoki memiş denen bişi yok of ya kendim utanıyorum görünce ewlenince napcam :sinifsinif:

bende 2 yıl önce 51 kilodan 70 kiloya çıktım o zaman gögüslerim büyümüştü kiloyu taktım kafa ya tekrar werdim şimdi 54 kiloyum ama memişlerde küçüldü bide kilo alıp werdigim için col kötü oldu ya of kışa dügünüm war napcam ben nişanlım bayılıyo beden ölcülerime ama bilmiyoki memiş denen bişi yok of ya kendim utanıyorum görünce ewlenince napcam :sinifsinif:

hımm sarkmada olmusdur canım o zaman sende kılo verınce buz masajı falan yap sende burda yazılanları uygula canım evlenene kadar

kilo alıp verince sarkmıştır burda söylenenleri yaparsan kendini toplar galiba ama küçüldü demişsin ölçtünmü belkide sana öle geliyodur normal olabilir ölçülerin kaçki ? CADIARZU

ya bünyeden bünyeye farkedio ewet ama kilo verince neolursa olsun muhakkak küçülüo memişleeeerr :KK43:

öfff yaaaa al kabahat wer kabahatt anasını satimmm yyaaaa napçam ben kilo alsam bi türlü versem iki türlüüü ooofff offf :KK43::KK43:

kızlar sagolun önerileriniz için ama herkes farklı bişi yazmış hangisini yapim bana yardım edin yaaaaaaaaaaaa
hangisi daha etkili nez sen ne yaptın bi yazında büyüdü diye yazmışın nasıl büyüttün kız mafoldumben

kilo alıp verince sarkmıştır burda söylenenleri yaparsan kendini toplar galiba ama küçüldü demişsin ölçtünmü belkide sana öle geliyodur normal olabilir ölçülerin kaçki ? CADIARZU

evet ya tabi kilo verinxe sarkmada oldu biraz ama yok gülüm bana öyle gelmiyo 85 yakıyodum kilo aldıgım dönemde şimdi 75 destekli hepten gittiler attaaaaaaaa benimkiler anlıcan of gittikleri yerden de gelmiyolar ne yapım kafam çok karıştı neyi uygulasam büyür bu memişler of ya :mymeka: bendemi tokatlasam da kendine gelseler kaydirigubbakcemile2

evet ya tabi kilo verinxe sarkmada oldu biraz ama yok gülüm bana öyle gelmiyo 85 yakıyodum kilo aldıgım dönemde şimdi 75 destekli hepten gittiler attaaaaaaaa benimkiler anlıcan of gittikleri yerden de gelmiyolar ne yapım kafam çok karıştı neyi uygulasam büyür bu memişler of ya :mymeka: bendemi tokatlasam da kendine gelseler kaydirigubbakcemile2

tokatlamakla kendine gelseydi burdaki bütün kızlar tokatlayarak gezerlerdi :roflol:

X