Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yatınca göğüslerim neden sarkıyor?

hımm anladım cnm..ye ye wala ne bulursan..ben dun yurda geldim..artık abur cubur alabilirsem kiloları inş kaydirigubbakcemile3 yicem bende önüme geleni:icecream:

çok fazla abur cubur yiyincede selülit yapıcak diye korkuyorum. kafamçokkarıştı

hem kilolu hem selülitsiz hemde göğüslü nasıl olunur???* kaydirigubbakcemile3

göğüslerim yatınca yana sarkıyor ve göğsüm yok gibi duruor arkadaşlar bu beni sinir edior bunu düzeltmek için napmalıyım egzersiz olarak??

benim şahsi fikrim sıkı ve dik gögüs yatınca yanlara sarkmaz gögüslerini sıkılaştırman lazım.

bende bi iki kilo alsam fena olmaz kızlar yaaa aslında 5 kilo alsam gögüsümde büyür heralde :KK66:

sarkık göğüs 3 şekilde kaldırmak mümkün :KK70:
1: günlük buz masajı
2: günlük en az 2 bardak adaçayı
3: çiğ patatesi kabuklarıyla beraber rendeleyip 30 dk göğüs üzerinde bekletmek :) işe yarıyor :) bunlar hem dikleştirip hem kaldırıp hemde büyütme özelliğine sahip :) ben buz kalıplarına 3 yada 4 damla mersin yağı ve su koyup donduktan sonra onunla masaj yapıyorum :) çalışanlar için uygun :)

gece 10 dan sora dünyanın yemegini yiyorum banamısın demiyo alamıyorum kilo alma yöntemi bilen varsa söylermisiniz kızlar bende isteyen olursa 4 ayda nasıl 16 kilo verdigimi anlatırım inanın faydasını görürsünüz :lepi: hihoyyyt

ben istiyorum yaa anlatır mısın lütfeennnkaydirigubbakcemile2

ASıYAMCIM sen kaç cm gelişme katettin tatlım bi yazsana neler yaptın bide yaş kaç :KK66:

ben istiyorum yaa anlatır mısın lütfeennnkaydirigubbakcemile2

BAK CİCİŞ EGER KİLO WERMEK İSTİYOSAN İLK ÖNCE BEYNİNİ BUNA ADAPTE EDERKEN ZAYIFLICAM DİYE YÖNLENDİRME KENDİNİ ÇÜNKÜ BEYİN ZAYIFLIGA KARŞI DİRENÇ MEKAopuyorumnanaktanNİZMASI OLUŞTURDUGU İÇİN SEN NE YAPARSAN YAP KİLO WEREMEZSİN
İLK ÖNCE DÜŞÜNCE OLARAK KİLO WERCEM DEGİL WERİYORUM KENDİMİ İYİ HİSSEDİYORUM GÜZELLEŞCEM DİYE BEYNİNİ ADAPTE ET SORA ASIL DİYETE GELELİM
SABAHLARI 1 ÇY BARDAGI ILIK SUYUN İÇİNE 1 YEMEK KAŞIGI ELMA SİRKESİ KOY İÇ YARIM SAAT SORA KAHVALTI
2 DİLİM KEPEK EKMEGİ YANINDA KAHVALTILIK OLARAK ZEYTİN PEYNİR VE 1 SALATALIK 1 DOMATES VE YEŞİL ÇAY ÖGLEN İSTEDİGİN Bİ SEBZE YEMEGİ 1 YADA 2 TABAK FARKETMEZ AMA 1 DİLİM KEPEK EKMEGİYLE
SABAHLA ÖGLE ARASI 1 ELMA YİCEN SOYMADAN ÖZELLİKLE ISIRARAK ÖGLE YEMEGİNDEN SORA SAAT 6 YA KADAR SAAT 2 GİBİ MESELA KARPUZ KES YE Bİ TABAK KADAR SAAT 4 GİBİ 1 ELMA DAHA SAAT 6 DA AKŞAM YEMEGİNİ YE 1 YADA 2 TABAK SEBZE YEMEGİYSE AMA PİLAW YADA MAKARNA DEGİL TABİ 1 DİLİM KEPEK EKMEGİYLE YANINDA YOGURT 6 DAN SORA YEMEK YOK SADECE AÇLIK HİSSETTİKÇE ELMA YİYOSUN AMA GÜNDE EN AZ 3 LİTRE SU İÇMEN LAZIM
SABAH İÇTİGİN ELMA SİRKESİ YAG PARÇALIYO VE BUNU SUYLA ATIYOSUN VUCUTTAN BU REJİM DEGİL ASLINDA YEMEKTEN FAZLA KISMADAN DÜZENLİ SAATLERDE YİYOSUN VE ELMA İNAN Bİ MUCİZE GİBİ ÖZELLİKLE KABUGUYLA ISIRARAK YEMEN LAZIM
NİYE DERSEN ELMANIN KABUGU MİDEYİ DAHA FAZLA ÇALIŞTIRIP YENİLENİN DAHA ÇABUK YAKILMASINI SAGLIYO VE YENEN YAKILIRKEN SARFEDİLEN ENERJİDE VUCUTTA DAHA ÖNCEKİ YAGLARINDA YAKILMASINAYARDIMCI OLUYOR
İNAN DÜZENLİ DEWAM EDERSEN İSTEDİGİN KİLOYU WERİRSİN VE WERDİKTEN SORADA ELMAYLA DEWAM EDİP FORMUNU KORURSUNopuyorumnanaktan

çok fena bişi ya sırt üstü yatınca ve yan yatınca ortada hiçbişi gözükmüyor gülsemmi ağlasammı :1ninca:

canm hepimizin öle yaa ama oturunca yani bağdaş kurunca benim kiler baya ele awuca gelio artık ona göre oturuyorum bendeee :jeyyar: :jeyyar:

yaramaz kıjjj ii kilo vermişin yavrum yaaa maşallah :KK66:

ewt gülüm ya balina gibi hissetmiştim kendimi hiç o kadar kilolu olmamıştım
oda zaten bi ilacın yan etkisi yüzünden olmuştu ama werdim kilo wermek isteyen uygulasın
bence inan faydasını görürsünüz bu diyetin:lepi: bide memişleri büyütmeyi becerebilsem süper olcak ama hadi bakalım

X