Yataktaki leke

Öncelikle çok geçmiş olsun
Rabbim hepimizin evlatlarını esirgesin
Evham yapmanız çok normal ama internete takılmayın dr hep kızıyo bana haksız da değil
büyük ihtimalle bende reflü olduğunu düşünüyorum
bu yaşlarda oluyor
iyi düşünün iyi olsun inşallah

Öncelikle çok geçmiş olsun
Rabbim hepimizin evlatlarını esirgesin
Evham yapmanız çok normal ama internete takılmayın dr hep kızıyo bana haksız da değil
büyük ihtimalle bende reflü olduğunu düşünüyorum
bu yaşlarda oluyor
iyi düşünün iyi olsun inşallah
Eşim çok çok paniktir, şuan bunalıma girdi bile. Haliyle bende soğukkanlılığımı kaybediyorum bir süre sonra. İnşallah tek testle sonucu alırızda, çocuk yeni bi tramva yaşamaz. Çok teşekkürler.

Kokladiniz mi hiç , kan gibi mi kokuyor ?

Bende mide suyu olduğunu düşünüyorum.
Leke kokmuyor ama uyandığında kızımın ağzı çok kötü kokuyordu. Ekmek istedi, ekmeği yedikten sonrada kokusu kayboldu. Sonra lekeyi farkettik zaten.

Eşim çok çok paniktir, şuan bunalıma girdi bile. Haliyle bende soğukkanlılığımı kaybediyorum bir süre sonra. İnşallah tek testle sonucu alırızda, çocuk yeni bi tramva yaşamaz. Çok teşekkürler.
rica ederim
kuzularımız iyi olsun başka bişey istemeyiz
bizde de tam tersi ben eşime göre paniğim
ama öğrendim soğukkanlı olmayı biraz

Fotoğrafı görene kadar ciddiyeti anlamamıştım,kesinlikle çarşafla git doktora. İnşallah kötü bişey çıkmaz.

Hiç duymadım. Midede kurt falan olur diyordu annem ben küçükken. Olunca nasıl anlaşılır, neden olur anlatmadı tabi. Böcek falan mı soktu, kustu mu, her şey geldi aklıma.
Kılkurdu olunca ağızdan salya akar diye biliyorum, bir de anüs bölgesinde kaşıntı. Bence öyle bişey olabilir.

gün içinde kakaolu süt içtiyse de olabilir. kızımın çarşafları bunlarla dolu :KK53: kakaolu süt içince bi şekilde sızdırıyor

ağızdan gelen bi akıntı olabilir diye düşünüyorum ama sebebini bilemiyorum
en iyi yorumu doktoru yapacaktır. inşallah iyi şeyler çıkar bazen yedikleri ile
alakalı bu tarz şeyler olabilir ama bu kadar çok olur mu bilemedim.

Benim bazen uyurken disim kanayip yastiga boyle cikiyor, burnum da tikanmișsa. Gerci dr.a gidecekmissiniz. Ciddi bir sey yoktur insallah diye dusunuyorum...

Bağırsak kurduna benzettim. Bende de vardı.
Bir de ilerleyen yıllarda benzer bir durum yaşadım, bağırsak floramda bozulma olmuş,birkaç yıl önce içtiğim antibiyotiklerden. Sizde de böyle birşey olmuş olabilir, geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Benim oğlumun da birkaç kere yatağında böyle leke görmüştüm ama burnu kanamıştı. Gece kuruyup çatlıyordu damarları. Önemli birşey olacağını zannetmiyorum. Muhtemelen yanağının kenarını ısırmıştır belki.

ağızdan gelen bi akıntı olabilir diye düşünüyorum ama sebebini bilemiyorum
en iyi yorumu doktoru yapacaktır. inşallah iyi şeyler çıkar bazen yedikleri ile
alakalı bu tarz şeyler olabilir ama bu kadar çok olur mu bilemedim.
Benimde bikaç sene önce dişim çürümüştü, o ara böyle akıntım oluyordu. Ama diş sağlığıda iyi kızımın. Yedikleridir inşallah sorun.

Benim bazen uyurken disim kanayip yastiga boyle cikiyor, burnum da tikanmișsa. Gerci dr.a gidecekmissiniz. Ciddi bir sey yoktur insallah diye dusunuyorum...
Diş kanaması olur mu durup dururken bilemiyorum ki. Dişleride gayet sağlıklı gözüküyor.
Bağırsak kurduna benzettim. Bende de vardı.
Bir de ilerleyen yıllarda benzer bir durum yaşadım, bağırsak floramda bozulma olmuş,birkaç yıl önce içtiğim antibiyotiklerden. Sizde de böyle birşey olmuş olabilir, geçmiş olsun
Teşekkür ederim, başka neden oluyor bağırsak kurdu?

Çok geçmiş olsun. Benim oğlumun da birkaç kere yatağında böyle leke görmüştüm ama burnu kanamıştı. Gece kuruyup çatlıyordu damarları. Önemli birşey olacağını zannetmiyorum. Muhtemelen yanağının kenarını ısırmıştır belki.
Teşekkür ederim. Isırma falan olsa tek bölgede ve daha az yoğun olurdu galiba. Bikaç bölgede aynı büyüklükte bunlar. Daha kahve kandan.

X