Yataktaki leke

Hiçbir bilgim yok. Geçmiş olsun demeye geldim. İnşallah bir şeyciği yoktur. Ağzında lokma bekletme huyu var mı? Tükürükle akmıştır belki. Ya da arkadaşların dediği gibi mideden gelen bir şey olabilir. Öyle kanlı, iltihaplı bir şeye benzemiyor, gayet homojen duruyor, o yüzden tehlikeli bir şey gibi görünmedi ama elbette doktora gitmelisiniz. İshal de değildir muhtemelen, o zaman çamaşırı da batardı.
Hayır hiç bekletmez. Gayet normal yedi yattı. Gece uyandı, yanına geçtim. Ağlıyordu belki o ara çok salya üretimi oldu ve bulaştı bilemiyorum. Öyle olsa bu kadar öbek öbek 3 yerde olmazdı sanırım, daha yayık ve bulaşık olurdu.

Yatağı karyola mi? Benim annem neredeyse her sabah kanlar icinde buluyormus yatağı burnumu carpiyormusum meger ama bu kahverengimsi ve gıda rengi kusmuk rengi gibi geldi bana insallah onemli bisey degildir
Gecmis olsun

Bencede agzinin suyu akmistir.. reflu olabilir.

Kan ise burnu kanamis olabilir mi? Kucuk ogkumunki uykusunda kanadi bi kac kez. Ilk gordugumde nerden geldigini bile anlamadim, kulagini bile dusunmustum. Meger benimki uykuda burnunu karistirmis.

Gecmis olsun sonucu buraya yazarsan seviniriz

Yatmadan önce yediklerine bağlı olabileceğini düşündüm ama benolsam çarşafı da alır direk doktorun kapısında biterdim. Gerçi kötü bir şey çıkacağını sanmıyorum. Umarım düşündüğüm gibidir.
Bende çarşafı götüreceğim, fotoğrafta ışık yanılmasıda oluyor. İnşallah sadece akıntıdır, teşekkürler.

Yatağı karyola mi? Benim annem neredeyse her sabah kanlar icinde buluyormus yatağı burnumu carpiyormusum meger ama bu kahverengimsi ve gıda rengi kusmuk rengi gibi geldi bana insallah onemli bisey degildir
Gecmis olsun
Vücudunun herhangi bir yerinde yara yada iz yoktu, ağzı dışında. Yemek yerken dudak kenarında iz kalır ya, öyle küçük bi iz vardı koyu renk. Bende kana benzetemedim ama koyu renk kanda kuruyunca böyle renk verebiliyor bazen.

Ben küçükken uyku sersemi kalkıp gece çikolata yemişim. Sabah bir uyandım her yer kahverengi leke. Korkuyla aynaya baktım yüzümde komple leke. Anlam veremedik, sonra mutfağa girince farketti annem. Öyle bir şey olabilir mi acaba?

Vücudunun herhangi bir yerinde yara yada iz yoktu, ağzı dışında. Yemek yerken dudak kenarında iz kalır ya, öyle küçük bi iz vardı koyu renk. Bende kana benzetemedim ama koyu renk kanda kuruyunca böyle renk verebiliyor bazen.
Evet kan bu renge dönebiliyor belki agzini tırmalamıştır carpmistir ya da agzinin dis kisminda mi vardı iz

Bencede agzinin suyu akmistir.. reflu olabilir.

Kan ise burnu kanamis olabilir mi? Kucuk ogkumunki uykusunda kanadi bi kac kez. Ilk gordugumde nerden geldigini bile anlamadim, kulagini bile dusunmustum. Meger benimki uykuda burnunu karistirmis.

Gecmis olsun sonucu buraya yazarsan seviniriz
Burnu kanasa az çok içinde, kenarında bi iz olurdu. İlk defa gördüm böyle bir şeyi. Gece saat 3ten önce olmuş, o kahverengi yerde ben yattım o saatten sonra, uyandığı için. Kendimden bile şüphelendim benden mi acaba diye. Ama yok, bende de yok, kızımda da yok.

Burnu kanasa az çok içinde, kenarında bi iz olurdu. İlk defa gördüm böyle bir şeyi. Gece saat 3ten önce olmuş, o kahverengi yerde ben yattım o saatten sonra, uyandığı için. Kendimden bile şüphelendim benden mi acaba diye. Ama yok, bende de yok, kızımda da yok.
O zaman agzindan geldi baska bi secenek yok

Ben küçükken uyku sersemi kalkıp gece çikolata yemişim. Sabah bir uyandım her yer kahverengi leke. Korkuyla aynaya baktım yüzümde komple leke. Anlam veremedik, sonra mutfağa girince farketti annem. Öyle bir şey olabilir mi acaba?
:) yok daha 2 yaşında, çikolataların yerini bile bilmez. Gece 3ten sonra yanındaydım zaten hep.

öncelikle çok geçmiş olsun.

ben reflü başlangıcı olabileceğini düşündüm. iyi bir doktora götürürseniz bence direkt bilecektir. başka bir anormallik yok değil mi?

öncelikle çok geçmiş olsun.

ben reflü başlangıcı olabileceğini düşündüm. iyi bir doktora götürürseniz bence direkt bilecektir. başka bir anormallik yok değil mi?
Teşekkür ederim. 1-2 haftadır ara ara kalçasının üstü kaşınıyor. Kaşıntı belirtileri de, ağızdan akıntı belirtileri de pek hoş değil. Bağlantılı mi bilemiyorum. Bez kullanıyor, hava da sıcak. Ona bağlamıştım o zaman. Ama şimdi karıştı kafam.

kiraz vişne gibi meyvelerin biraz bekleyince sularının rengi mor oluyor. boş tabaklarını yıkarken bile lavaboya önce morumsu bir su akıyor. siz de kiraz yedi diyorsunuz, yüzükoyun yattıysa belki mide suyu gelmiştir ağzından.

Teşekkür ederim. 1-2 haftadır ara ara kalçasının üstü kaşınıyor. Kaşıntı belirtileri de, ağızdan akıntı belirtileri de pek hoş değil. Bağlantılı mi bilemiyorum. Bez kullanıyor, hava da sıcak. Ona bağlamıştım o zaman. Ama şimdi karıştı kafam.

İnternete kalsa her gün ölmemiz lazım zaten. En ufak şey bile en kötü ihtimalin belirtisi olarak yazılıyor. Biz de okuyup panik yapıyoruz.

Kiraz yemişti diyorsunuz, belki gece midesi dolu olduğu için ya da hafif üşüttüğü için azıcık kusmuş olabilir. Arkadaşlar yazmış, reflüsü varsa da öyle olabilir.

İçinizi ferah tutun, önemli birşey yoktur muhtemelen...

Bezine baktınız mı? Benim de 8-9 yaşındayken böyle olmuştu doktor idrar yolları iltihabı demişti. Ağzından geldiyse reflü başlangıcı olabilir..

X