Yataktaki leke

Yanina yatmissiniz siz kendi kollariniza falan baktiniz mi? Esim kendini kasir ve ayni boyle olur carsaf bazen :bicak:
Her yerimi kontrol ettim. Yattığım gibi kalktığım için çok seçeneğim yoktu zaten, benim bel hizamdaydı leke. Başta benden geldi sandık zaten, hamileyim düşük mü yapıyorum noluyor dedim. Ama yok bende hiçbir şey.

umarım hiç bişeyi çıkmaz yavrunuzun. neden olduğuna dair hiç bir fikrim yok ama kurumuş kan lekesine benzemiyor hiç.
Ay inşallah çıkmaz. Ağrı sızı bi rahatsızlığı falanda yok ama insan içte neler oluyor bilemiyor ki.

Buralarda bir iki defa rastgeldim,hatta cutemom'un konusunu hatırlıyorum,kına gibi boyandı ayaklarım filan demişti,başka üyeler de tezgahta,örtülerde filan rastlayıp paylaşmışlardı.Bir çeşit mantar yapıyormuş bunu,başkasının terliğinden bulaşıp ayaklarda leke gibi beliriyormuş.Öyle birşey olabilir mi o_O
Ay inşallah çıkmaz. Ağrı sızı bi rahatsızlığı falanda yok ama insan içte neler oluyor bilemiyor ki.

Hanımlar, doktora çarşafı gösterdik, her şeyi anlattık. Diş kontrolünde azılarının çıktığını farketti. Diş diplerinde küçük kanamalar olmuş. “Bazen dişler kılcal damarları patlarak çıkar ama diş çıkarırken kanamayı yinede normal kabul etmiyoruz. Eğer tekrar olursa pıhtılaşmada bir sorun mu var diye kan tahlili yapacağız” dedi. Şuan başka bir sorun yokmuş. Mideyle veya başka bir şeyle ilgili bağlantı kurmadı. Çok şükür ferahlattı.

Hepinize ilginiz için teşekkür ederim. Allah razı olsun :KK200:

Hanımlar, doktora çarşafı gösterdik, her şeyi anlattık. Diş kontrolünde azılarının çıktığını farketti. Diş diplerinde küçük kanamalar olmuş. “Bazen dişler kılcal damarları patlarak çıkar ama diş çıkarırken kanamayı yinede normal kabul etmiyoruz. Eğer tekrar olursa pıhtılaşmada bir sorun mu var diye kan tahlili yapacağız” dedi. Şuan başka bir sorun yokmuş. Mideyle veya başka bir şeyle ilgili bağlantı kurmadı. Çok şükür ferahlattı.

Dişleri tamamlandı mı diye soracaktım ben de; bu kadar olmasa da son azıları çıkarken ağzının kenarından salyasıyla karışık kan indiği olmuştu benim bebede de. Bir sorun çıkmamıştı. Sürekli hareket halinde yatıyor dediğin için belki bunun da etkisi olabilir, gece boyu tükürükle karışınca da böyle yayılıp çok görünmüştür.

Tahliller de güzel gelir inşallah, geçmiş olsun.

Geçmiş olsun canım
Pıhtılaşma sorunu bende var zor oluyo ama olsa anlardın dişini fırçaladığında kanıyo mu ve az da kanasa geç diner
İnşallah oda çıkmaz insan korkuyo düşüp biyeri kanıcak diye

Dişleri tamamlandı mı diye soracaktım ben de; bu kadar olmasa da son azıları çıkarken ağzının kenarından salyasıyla karışık kan indiği olmuştu benim bebede de. Bir sorun çıkmamıştı. Sürekli hareket halinde yatıyor dediğin için belki bunun da etkisi olabilir, gece boyu tükürükle karışınca da böyle yayılıp çok görünmüştür.

Tahliller de güzel gelir inşallah, geçmiş olsun.
Çok teşekkürler. Azıları meydanda aslında, çıkmışlar. Ama yinede zor diş olduğu için kanama olabilirmiş. Benimde hiç aklıma gelmedi zaten çıkmış olduğu için. Biz daha çok mide kanseri üzerine yoğunlaşmıştık, çünkü; paronayaklık.

Geçmiş olsun canım
Pıhtılaşma sorunu bende var zor oluyo ama olsa anlardın dişini fırçaladığında kanıyo mu ve az da kanasa geç diner
İnşallah oda çıkmaz insan korkuyo düşüp biyeri kanıcak diye
Hiç kanla ilgili bi sorunu olmadı. Ama son günlerde fındık, fıstık tüketimini arttırdı. Dişlerinide fırçaladıkça tahriş oldu belkide. Onları bir süre azaltacağız. 1 hafta içinde olursa olur zaten dedi doktor.

Hiç kanla ilgili bi sorunu olmadı. Ama son günlerde fındık, fıstık tüketimini arttırdı. Dişlerinide fırçaladıkça tahriş oldu belkide. Onları bir süre azaltacağız. 1 hafta içinde olursa olur zaten dedi doktor.
canım dün sabah yastıkta kahve leke gördüm bende ağzımdan gelmiş.dişlerimi çok sıkıyorum bende sabah kitlenmiş uyanıyorum ağzımın içi resmen kilitli.o zaman benimde diş etlerimde sıkmaktan kaynaklı kanama olabilir.ama benimde ilk kez böle bişi başıma geldi.sabah dişlerimi fırçlaadım çok kanadı.acaba çocukta bu aralar stresli falansa diş gıcırtma sıkma olabilirmi

canım dün sabah yastıkta kahve leke gördüm bende ağzımdan gelmiş.dişlerimi çok sıkıyorum bende sabah kitlenmiş uyanıyorum ağzımın içi resmen kilitli.o zaman benimde diş etlerimde sıkmaktan kaynaklı kanama olabilir.ama benimde ilk kez böle bişi başıma geldi.sabah dişlerimi fırçlaadım çok kanadı.acaba çocukta bu aralar stresli falansa diş gıcırtma sıkma olabilirmi
Diş sıkma yada gıcırdatma kanamaya yol açmaz dedi doktor. Diş çıkardığı için kanamış ama ikinci defa olursa normal kabul etmiyorlarmış.

Mutlu sabahlar.

Bu sabah kızımın(2 yaşında) yatağında cevizden biraz büyük kahverengi akıntılar gördüm. 3 tane, üçgen hizasında. Yatağın baş kısmında da çok küçük bi leke var. Deli yattığı için vücudunun her yerine baktım, her yerden gelmiş olabilir diye. Ama yok, hiçbir şey yok.

Uyandığında ağzının kenarında bi siyahlık vardı, uyku sersemi sildim onu hatırlıyorum. Ya kulak, ya ağız diye düşünüyordum. Ağız biraz daha netleşti lekeyle.

Ama ağızdan kahverengi veya kan akmasına sebep olacak bi diş problemi yok. Dişleri gayet sağlıklı, bembeyaz. Diş etlerinde şişlik, kanama yok.

Aklıma böcek yutma ihtimali bile geldi. Ama malum internette çok daha kötü ihtimaller var; kanser gibi...

Hiç yaşayan var mı? Elbette doktora gideceğim ama dünya kadar tetkikle çocuk canından bezecek. Öncesinde az çok bir fikrim olsun istiyorum. Varsa bilgisi olan, şimdiden teşekkür ederim.

Ek: Fotoğraf yorumda.

Güncel; 11.sayfa
meraba benimde kızıma aynı şey olmuştu bende çok korkmuştum dr a götürdüm emzik vermeyi yeni kesmiştim uyurken ağzında emzik varmış gibi damağını yiyomuş sizde de öle bi durum varmı?

meraba benimde kızıma aynı şey olmuştu bende çok korkmuştum dr a götürdüm emzik vermeyi yeni kesmiştim uyurken ağzında emzik varmış gibi damağını yiyomuş sizde de öle bi durum varmı?
Azı dişleri çıkarken kanama olmuş, bugün doktoruyla görüştüm. Ciddi değilmiş çok şükür.

X