Aile Planlaması Yasmin kullananlar yardım lütfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canim bnimde ayni oluyor dugunumde ve balayimda regl oluyorum eczaciya danistim bana hic ara vermeden iki kutuyu kullanmami soyledi buyuk ihtimalle reglim balayi donusu olacak .bende acayip sinir yapti midemde siskinlik yapti

Canim bnimde ayni oluyor dugunumde ve balayimda regl oluyorum eczaciya danistim bana hic ara vermeden iki kutuyu kullanmami soyledi buyuk ihtimalle reglim balayi donusu olacak .bende acayip sinir yapti midemde siskinlik yapti

Bende hiçbir etki yapmadı başka ilaçlar var onları dene istersen canım bi arkadaşımda çok kötü olmuştu bacakları titriyodu kızın :/ bende 2 kutuyu içersem gecikecek ya regl olmadığımda karnım şişer bunaltırd beni öyle olacak bütün herşeyim rezil olacak diye endişeleniyorum yaaa

Canim iyim simdi ilk iki gunn kotuydumde alisti sanirim vucudum biraz goguslerimde agri var.bende dugunden on gun once birakmaya karar veridim o ara adet olurum dugune biter diye dusunuyorum dedigin gibi iki aylik bir sure sinir stres yapabilit karnimi sisebilir tatilde filan perisan olmamak icin oyle yapacagim ben

Ben Yasmin kullanıyorum hic bi sakıncası olmadı, psikolojik biraz. Göğüsleri az büyüttüğü dogru.

Hanımlar merhaba,
Ağustos sonu planladığım tatilime regl dönemim denk geldiği ve dönemimi farklı bir zamana kaydırmak istediğim için bir eczacının tavsiyesi üzerine dün yasmine başladım. Sıkıntım şu sanırım ilaç bende yan etki yaptı; baş ağrısı sersemlik kolumda rahatsızlık hissi gibi durumlarım mevcut ve daha 2. hapımı bugün içtim..
sorum şu:
1-ilacı bırakmalı mıyım?
2-ilacı şuan hala regl iken bırakırsam ne olur?
3-ilacı bıraktıktan bir süre sonra yeniden regl olur muyum?
4- ilacı bıraktım ve bir regl daha oldum diyelim bi sonraki ay için söktürücü içsem çok zararlı mıdır?
yardımcı olursanız çok sevinirim kafam çok karışık ne yapacağımı yada yapmam gerektiğini bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…