Aile Planlaması Yasmin Doğum Kontrol Hapı Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
merhabalar bende yeni evliyim. yasmin kullanıyorum ve halsizlik memelerimde hassasiyet ve agrı yaptı. başım cok agrıyorr. sizce bu normal mi??*

merhabalar bende yeni evliyim. yasmin kullanıyorum ve halsizlik memelerimde hassasiyet ve agrı yaptı. başım cok agrıyorr. sizce bu normal mi??*

Evet normal canım.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhabalar
doktorum kis olduğunu söyledi ama ciddi bir durum değilmiş ve yasmin hapını verdi fakat ben doğum kontrol hapını kullanmak istemiyorum çünkü hamile kalmak istiyorum sizce ne yapmalıyım ve eğer hapı kullanırsam nasıl kullanacağım doktorum adetin 3 günü başlamamı söyledi fakat bu haplar hakkında hiçbir bilgim yok

merhabalar
doktorum kis olduğunu söyledi ama ciddi bir durum değilmiş ve yasmin hapını verdi fakat ben doğum kontrol hapını kullanmak istemiyorum çünkü hamile kalmak istiyorum sizce ne yapmalıyım ve eğer hapı kullanırsam nasıl kullanacağım doktorum adetin 3 günü başlamamı söyledi fakat bu haplar hakkında hiçbir bilgim yok

canm kistin varmış doktor kist tedavisi için vermiştir 3 ay yada 6 ay kullanırsın sonra bırakır başka sorun toksa hamile kalırsın inşallah bende öyle oldu 2 yıldan fazladır kullanıyorum yasmini ilk kullandığımda adetin 1. günü aldım sonrakilerde 4. günü mesela benm bugün ilacım bitti diyelim bugün salı cumartesi kesin adet olurum adetin 4. günü salı günü oluyo gene başlıyorum ilaca

evet sadece kis tedavisi için verdi ve 1 ay kullanacağım sadece ben peki bu kis tedavisi için soğan kuru duydum onun için ne diyorsunuz

evet sadece kis tedavisi için verdi ve 1 ay kullanacağım sadece ben peki bu kis tedavisi için soğan kuru duydum onun için ne diyorsunuz

ben iki hamilelik geçirdim ilki düşük oldu onda soğan kaynatıp suyunu içtim adetimden 10 gün önce başlıyodum adet bitene kadar hergün 2 ay yaptım sonra hamile kaldım kiste faydası varmı bilmiyorum ama iltihapları gideriyo hamile kalmayı kolaylaştırıyo

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için birşey daha sormak istiyorum doğum kontrol haplarını kullanıp bıraktıktan sonra ne kadar sürede hamile kalabiliriz?

teşekkürler verdiğiniz bilgiler için birşey daha sormak istiyorum doğum kontrol haplarını kullanıp bıraktıktan sonra ne kadar sürede hamile kalabiliriz?

sen sadece bir ay kullanacaksın ona pek etkisi olcağını zannetmiyorum uzun süre kullanınca 3 ay olmuyo diye biliyorum umarım sağlıklı bir şekilde hamile kalır bebeğini alırsın kucağına

ben artık bu kadar halsizlik ve bas ağrısına dayanamadım ve ilacı bıraktım:KK43:((

evet sadece bir ay kullanacağım inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar versin peki hangi şehirdesiniz siz

Ankara eğer ankara olsaydınız bildiğiniz bir doktor tavsiyesi isteyecektim

teşekkürler yardımcı olduğunuz için hayırlısıyla bende bebeğimi kucağıma alırım inşallah

bende hiçbir yan etkisi olmadı

kendimi su anda güç toplamaya başladım. gerçekten benim gibi etkilenenler varsa bıraksın ben 1 haftadır ölüyordum.. ilaç kimyasal bazı bünyede demekki ters etki yapıyr. adetim bitti ve 4. günün sonunda yatağa düştüm resmen ben. en iyisi erkek korunmalı

kendimi su anda güç toplamaya başladım. gerçekten benim gibi etkilenenler varsa bıraksın ben 1 haftadır ölüyordum.. ilaç kimyasal bazı bünyede demekki ters etki yapıyr. adetim bitti ve 4. günün sonunda yatağa düştüm resmen ben. en iyisi erkek korunmalı

olabilir herkeste aynı etkiyi göstermiyo

X