Yaşlılık mi? hamlamak mi? Alışkınliklar mi?

Hatta bir şey daha ekleyeyim. Bence mükemmeliyetcilik sebebi de eleştirel bir anne ile büyümek. Hala bile annem herşeyde o kadar çok kusur bulur ki. Sanırım ben kusur olmasın diye detaylara çok iniyorum. Bedensel gücüm ve vaktim de yetmiyor yarım kalıyor. Birşeyi sürekli tamamlayamama hali bir süre sonra bıkkınlık veriyor. Sonuçta yaşayan bir ev var aynı zamanda. O yarım kalan hersey daha da yük olarak geri dönüyor bana.

Aynı durumlardan geçtim gibi yani yüzde yüz geçmedi ama baya azaldı.
Kesinlikle buğdayi birakmalisin illa Gluten demiyorum.
Ben makarna bulgur yediğim zaman yarım saat sonra uykum geliyor ve tembelleştiriyor ama öyle böyle değil..
Ferrutini düzekrmek için iğner bile var ,B12 kombili.Mutlaka baktır.
Iyi bir endokrinoloji hormonlarina baktır ,bende testosteron eksikliği var ,aslında eksik denilmez yok değer 0.03.Testosteron insana güc verir onun içinde erkekler daha güçlü.Ben çabuk yorulum.
Tahammül seeviyem az ,hem psikolojik olarakta depresif ve anksiyete yapıyor.
Doktor kadinlarda gerekmez derse inanma ,başka doktora gittim takviyeler üzerine uzman bana DHEA verdi faydasını görüyorum yan etkisi bu yaşta sivilceler.

Vitamin D çok önemli!!!
Kesinlikle takviyesini almalısın hatta yüksek dozda ve Magnesium yanında ,
Magnesium uyku düzenini dengeler ,yorgunluğa ve kas ağrilarina iyi gelir .
Akşam yatmadan önce al dişlerini ve kaslarıni sıkmazsın.

Ben senelerce mücadele ettim aynı durumlardan.
Çoğu doktor sadece psikolojik dedi ama etkili ama sadece değil .
Öğrendiğim bağirsak dengesizliği ,bağirsak mantarı varsa ne yaparsan yap düzelmez .
En birinci mantar kürü yap ,ben nystatin tablet olarak alıyorum ,tabi yanı sıra şekeri azaltmak kesmek .Mantar yok oldumu zaten şeker isteğide yok oluyor.
Florası için yatmadan önce probiotika kullanmak .
Daha az yemek ,aralıklı oruç mümkünse yapmak oda olmuyorsa en azindan beş saat ara vermek ,.

YouTube Dr.Berg türkce baka ve bizim Saraçoğlun a bakabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…