🌿🌿🌿YASİN'İ ŞERİF HATMİ 🌿🌿🌿

Eger Esit sayıda okuma yapılacaksa ben katılmak isterim Rana.. Gecen yıl benım sıram geldığimde sadece 3 4 kısı okumustu, geri kalanı kendım tamamlamıstım..

Katılmak isterim inşallah.

Canım ben de katılırım önceden de birlikte okuduk hep ... ben ssevinclinin ablasiyim
Sevinçli 5 mayıs da anne oldu bebeğiniz doğdu çok şükür bende teyze oldum :KK200:
Dua gruplarında çok vardınız sevinçli ablası diye tanıdık birini görmüş gibi oldum ☺ bebeğiniz sağlıkla büyüsün inşallah gözünüz aydın

Be
Ben kisi sayısına gore katılabilirim

Teşekkür ederim katılamayacağım 🙏🏼🌸

Canım ben de katılırım önceden de birlikte okuduk hep ... ben ssevinclinin ablasiyim
Sevinçli 5 mayıs da anne oldu bebeğiniz doğdu çok şükür bende teyze oldum :KK200:
Aaa çok sevindim Rabbim sağlıklı imanlı uzun ömürler versin kuzucuğa selamımı iletin ssevincli ye birlikte çok dualarda bulunduk ☺️🤗😘💕
Sizde hoşgeldiniz 🥰💕🌼

Dua gruplarında çok vardınız sevinçli ablası diye tanıdık birini görmüş gibi oldum ☺ bebeğiniz sağlıkla büyüsün inşallah gözünüz aydın
SAĞOLUN ALLAH RAZI OLSUN :KK200: RABBİM İSTEYEN HERKESE ANNELİK DUYGUSUNU YAŞATSIN AMİNNNNN

Aaa çok sevindim Rabbim sağlıklı imanlı uzun ömürler versin kuzucuğa selamımı iletin ssevincli ye birlikte çok dualarda bulunduk ☺️🤗😘💕
Sizde hoşgeldiniz 🥰💕🌼
ALLAH RAZI OLSUN RANA'CIM SELAMINI DA İLETİRİM .... HATİM GRUBU YASİN GRUBU ESMA GRUPLARI ÇOK DUALARDA VARDIK YİNE DUALARDA BULUŞMAYA DEVAM EDERİZ İNŞAALLAH :KK200:

bende katılmak isterim ama.reglim yakın inş sıkıntı olmaz.birikince zor oluyor.sayı önemli benim için

Çok sevindim rabbim analı babalı büyütsün sağlıkla büyüsün inşallah ablana selam canım 🥰🤗😘🌸💞

X