**** Yasin ve Fatiha Süresi ****

@eflalim
F frenzy80
@whitewolf
@FallenAngel
@Debusi
@synulox
G guzbahar
@dnzderya
@damla_22
@LiLyaNa_
@pembesu33
@cetingulsum
@miskamber
Ausencia Ausencia
@dagci

@kayacans
@sarfansari
@Patronicee arkadaşlar kandil gününe kadar ( 21 mayıs cumartesi ) Efendimiz (sav) için ülkemizin selameti için şehitlerimiz için, Yasin , Fatiha, salavat okuyoruz sayı sınırımız yok müsait olanlardan katılım bekliyoruz inşallah
Tatlım 100 salavat 33 fatiha okudum arapça bilmiyorum turkcesinden yasin okurum Rabbim kabul etsin insallah

Kızlar şu an mazeretliyim nasipse kandil de okuyabilecegim. Yasin fatiha ihlas hatmi ile rabbim nasip ederse yanınızda olacagim

Hayırlı geceler dua arkadaşlarım, ne iyi etmişsiniz de bu grubu açmışsınız. Her daim destekçinizim inşallah.
Ben de 200 ihlas, 100 salavat-ı şerif, 1 adet de Yasin-i Şerif okudum.

Devam edebilirim umarım. Allah kabul etsin.

kizlar mrb Sizden allah rizasi.icin birsey istiycem Forever07 Forever07 ( aysegul ) ark bebegini 6 aylik dunyaya getirdi ve bebek masal elif suan 19 gundur kuvezde hayata tutunmaya calisiyor ne olur allah rizasi icin ne okursaniz kactane okursaniz okuyun dua zinciri yapalim hayata tutunmasi icin rabbimize yalvaralim annesinede bu asamada sabir dileyelim lutfen.sizde tanidiklariniza soyleyin. hep beraber dua edelimsimdiden hepinizden allah razi olsun

Hayırlı geceler dua arkadaşlarım, ne iyi etmişsiniz de bu grubu açmışsınız. Her daim destekçinizim inşallah.
Ben de 200 ihlas, 100 salavat-ı şerif, 1 adet de Yasin-i Şerif okudum.

Devam edebilirim umarım. Allah kabul etsin.

C cansu_tr canim ya yanlis soylemisim 200 adet ihlas degil fatiha okudum kusura bakmayin lutfen:110:
:110:

X