**** Yasin ve Fatiha Süresi ****

canım ben de okumak isterim ama pazar günü kpss var müsait olmayabilirim :KK43: bir yandan da ev taşıyacağım cüzümü tamamlayacağım işte

canım ben de okumak isterim ama pazar günü kpss var müsait olmayabilirim :KK43: bir yandan da ev taşıyacağım cüzümü tamamlayacağım işte
canım bir kaç tane Fatihada olsa okuyabilirsen oku duaya seninde katkın olsun Rabbim güzel sonuçlar almayı nasip etsin sınavındada inşaallah

canım bir kaç tane Fatihada olsa okuyabilirsen oku duaya seninde katkın olsun Rabbim güzel sonuçlar almayı nasip etsin sınavındada inşaallah
fatiha okurum canım Yasini okumayabilirim de okuduğm kadar fatihayı yazar bildirirm canım

tamam canım Allah razı olsunn
ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN gülüm benim ben yasini okuyamayacağım diye belirtmek istedim beni uyardın sağolasın canım bu sıralar biraz stresliyim sınav ev arıyorum bebek kan verdim yarına sonuç çıkacak bugün nasıl geçer benim için bakalım

ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN gülüm benim ben yasini okuyamayacağım diye belirtmek istedim beni uyardın sağolasın canım bu sıralar biraz stresliyim sınav ev arıyorum bebek kan verdim yarına sonuç çıkacak bugün nasıl geçer benim için bakalım
Allah yardımcın olsun canım dünya telaşı bu biter mi hiç sıkma canını hakkında hayırlı olan neyse Rabbim onu nasip etsin bebişinide sağ sağlim kucağına alırsın inşaallah inşirah suresi oku sen kendine rahatlarsın

Allah yardımcın olsun canım dünya telaşı bu biter mi hiç sıkma canını hakkında hayırlı olan neyse Rabbim onu nasip etsin bebişinide sağ sağlim kucağına alırsın inşaallah inşirah suresi oku sen kendine rahatlarsın
bitmez canım benim dünya işi

@eflalim
F frenzy80
BEYAZ KURT BEYAZ KURT
FallenAngel FallenAngel
D Debusi
S synulox
G guzbahar
dnzderya dnzderya
damla_22 damla_22
L LiLyaNa_
pembesu33 pembesu33
cetingulsum cetingulsum
@miskamber
Ausencia Ausencia
dagci dagci

@kayacans
Safransari Safransari
Patronicee Patronicee arkadaşlar kandil gününe kadar ( 21 mayıs cumartesi ) Efendimiz (sav) için ülkemizin selameti için şehitlerimiz için, Yasin , Fatiha, salavat okuyoruz sayı sınırımız yok müsait olanlardan katılım bekliyoruz inşallah
Cok sagol hatirlattigin icin canim. Okurum insallah

Okumaya gayret ederim insallah. Malum diger listemdekileride bitirmek kismet olmadi daha :KK43:

X