**** Yasin ve Fatiha Süresi ****

cansu_tr

C <3 V
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2014
13.418
14.836
32
Hanımlar Peygamber Efendimizin mübarek ruhuna hediye ve bütün ölmüşlerimizin günahlarının affı için Yasin süresi ve bununla beraber Fatiha süresi okumaya karar verdik. gulbera gulbera ve eilenn eilenn ile birlikte konuşulan bi uygulamaydı. Liste falan yok kim ne kadar okursa üzerine eklenecek ve nasip olursa 21 Mayıs Berat gecesinde toplu olarak duasını yaparız..

100 Fatihayla ben başlayayım o zaman hayırlı cumalar olsun herkese :KK66:

canım öncelikler merhaba hayırlı cumalar dilerim
ne kadar güzel düşünmüşsün yüreğine sağlık

müsait olan hanımlarımız ister fatiha ister yasin okuyabilir kandil gecesi peygamber efendimize ve vefat etmiş bütün yakınlarımıza hediye edelim inşallah

C cansu_tr canım seninde ellerine sağlık hakkını helal et

okuyan vesile olan herkesten Rabbim razı olsun canım cansucumda işin yükünü çekiyor saolsun.aynen müsait olan herkesi bekliyoruz en azından gün içinde bol bol fatiha okuyalım ülkemizin selameti için şehitlerimiz için Efendimiz için kandil gününe kadar her halimiz dua olsun inşallah

canım öncelikler merhaba hayırlı cumalar dilerim
ne kadar güzel düşünmüşsün yüreğine sağlık

müsait olan hanımlarımız ister fatiha ister yasin okuyabilir kandil gecesi peygamber efendimize ve vefat etmiş bütün yakınlarımıza hediye edelim inşallah

C cansu_tr canım seninde ellerine sağlık hakkını helal et
okuyan vesile olan herkesten Rabbim razı olsun canım cansucumda işin yükünü çekiyor saolsun.aynen müsait olan herkesi bekliyoruz en azından gün içinde bol bol fatiha okuyalım ülkemizin selameti için şehitlerimiz için Efendimiz için kandil gününe kadar her halimiz dua olsun inşallah
İkinizin ortak düşüncesini bir araya getirdik canlar inşallah Allahın izniyle okuyabiliriz o zaman dua topiklerine sayfanın linkini atalım lütfen :)

100 gulbera + 250 evtik : 350
liste yok hanımlar okudukça ekliyoruz .
okuyanların isimlerinide liste yapacağım ölmüşlerine bağışlamak için ..

Cnm konunuzu gordum hayirli olsun okuyunca bildiricem hangisini kac adet okudugumu su aralar yogunum onden su kadar okurum diyemiyorum birde benim onerim var salavatta ekleyelim konuyu takip edipte ozel gunlerinde olanlarda salavat cekerler kisa olan.

Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin
ve âlâ Âli seyyidina Muhammed

Cnm konunuzu gordum hayirli olsun okuyunca bildiricem hangisini kac adet okudugumu su aralar yogunum onden su kadar okurum diyemiyorum birde benim onerim var salavatta ekleyelim konuyu takip edipte ozel gunlerinde olanlarda salavat cekerler kisa olan.

Allahümme Salli âlâ Seyyidina Muhammedin
ve âlâ Âli seyyidina Muhammed
toplu bi şekilde olsun diye bu şekilde yaptık canım tabi salavat okumak isteyende okuyabilir

X