yasin okuyacak arkadaşlara ıhtıyacım var 500 yasıne

merhaba canım,

bende okutmaya karar verdım benım de bır yıldır olmuyo. ama arkadaslarım 500 farklı kışıye okutmak gerektıgını söylediler onu bulmakta imkansız. ben 21 marta kadar bıtırmeye çalışacagım son gün cuma güne de duası yapılacak. istersen özelden ismini yaz senın adını da söyleteyım. ben zaten okuyorum senın ıcınde okumş olurum

özleden nasıl yazıılır bılmıyorum..adım rabıa...ben 500 kışıye dıye nıyetlenmedım..sayı 500 dıye nıyet ettım...onun için kım kaç tane okursa...allah kımsenın kuçagını boş bırakmasın...

özleden nasıl yazıılır bılmıyorum..adım rabıa...ben 500 kışıye dıye nıyetlenmedım..sayı 500 dıye nıyet ettım...onun için kım kaç tane okursa...allah kımsenın kuçagını boş bırakmasın...

selam kardeşim rabbim yar ve yardımcın olsun bugun gece senin adınla 3 tane yasin okuycam inşallah hayırla kucagın dolar....

Rabia'cim bende okuyup etrafimdakilere okutucam sayısı belli olunca yazarım canım

okudum canım bı tane yasın.

amın...

benım 13 yıldır bebegım olmuyor ...tüp bebek denemesı ıle hamıle kalmıştım eylül ayında ama kısmet degılmış 3 hafta sonra kürtaj oldum..tekrar bebek ıçın ugraşıyorum yasın ıstememın nedenı bu...hakkımızda hayırlısı ...

canım ben sana azo topiğinde yazmıştım 1 tane alayım diye ama görmedin sanırım sonra sayıda karışıklık olmasın.1 tane okuyayım sonra yine okurum okuyabildiğim kadar canımRabbim sana şifa versin inşallah tez zamanda bebişine kavuştursun

canım ben sana azo topiğinde yazmıştım 1 tane alayım diye ama görmedin sanırım sonra sayıda karışıklık olmasın.1 tane okuyayım sonra yine okurum okuyabildiğim kadar canımRabbim sana şifa versin inşallah tez zamanda bebişine kavuştursun

amın arkadaşım allah razı olsun...

ben de şimdilik 1 tane alıyorum.Birazdan okumaya başlıcam .Rabbim kabul etsin ins:KK16:

sizler de beni dualarinizdan eksik etmeyin ins...:KK16:

X