Yaşımdan küçük gösteriyorum 😔

yakamozz22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
1
8
Son zamanlarda en büyük problemim bu oldu aşırı kafaya takıyorum ne yapacağımı bilmiyorum 22 yaşındayım ama gören herkes sen en fazla 16 17 yaşındasındır diyorlar fiziğim suratım çok çocuksu sesimde çok ince çocuk gibi.. Makyaj yapsam bile fayda yok daha da bebeksi görünüyorum. Bir hastalığım olduğunu düşünmeye başladım doktora gitmek konusunda çok kararsızım sizce gitmeli miyim? :/

Başlığin övgü almak için açıldığını iddaa etmişsiniz ama kendinizin küçük gösterdiğini soylemeden de edememissiniz

36 yaşındayım birçok kişi 25 22 bile gösteriyorsun diyen var. bunun için doktora gidilir mı? ben şahsen çok mutlu oluyorum bu tarz şeyler duyduğumda

13 14 yaşında çocukların yürüdüğü oluyor bana da

Ne güzel işte. Ben de öyleydim. Üniversite sınavına gireceğimde lise sınavına gireceğimi sanarlardı. Biraz da giyim kuşamla da alakalı. Şimdş gençler çok makyaj vs yapıp, olduğundan büyük gözüküyorlar. Tadını çıkarın. Bana şimdi erken evlenmişsin, erken anne olmuşsun diyorlar. Halbuki yaş 34

Acayip ekmeğini yersiniz eskiden benimde canımı sıkıyordu bu durum ama artık hoşuma gidiyor. 2 sene önce arkadaşlarım mekana girip oturmuştu bende peşlerinden girdim kapıda kimlik görebilir miyiz dediler dedim ki ay çok teşekkür ederim tabi görebilirsin yaş 28’di o zaman şimdi de hamilelikten mu erken evlendin diye acıyorlar djdjdkd diyorum yok 30 yaşındayım

Allah başka dert vermesin. Mutlu olmalısın bu durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…