Yaşımdan küçük gösteriyorum 😔

yakamozz22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
1
8
Son zamanlarda en büyük problemim bu oldu aşırı kafaya takıyorum ne yapacağımı bilmiyorum 22 yaşındayım ama gören herkes sen en fazla 16 17 yaşındasındır diyorlar fiziğim suratım çok çocuksu sesimde çok ince çocuk gibi.. Makyaj yapsam bile fayda yok daha da bebeksi görünüyorum. Bir hastalığım olduğunu düşünmeye başladım doktora gitmek konusunda çok kararsızım sizce gitmeli miyim? :/

Ama nasil mutlu oluyor insan... kizim otobuste anne deyince yanmzdakiler cok sasirmsti valla beni cok mutlu etmisti bu durum... konu sahibi 25e kadar dezavantaj gibi gorunsede 25+larda cok ekmegini yersin bu durumun .
Evet harika bir durum gerçekten.. Şükürler olsun ki genetik saglam..

Ergenlikte çok sorun ediyordum. Hatta ne akla hizmetse? Arkadaşlarım roll on gibi bir şeyi yüzlerine sürüyorlardı sivilce için. Ben de doktora gitmiştim bana da verin diye ama Dr. Nereye süreceksin? Demişti şu an aşırı salakça ve komik geliyor

Şu an gayette memnunum

Ben de üzülüyordum şimdi çok seviniyorum sen de yaşın geçince mutlu olucaksın :)

Benim aklımda da şey canlandı , ilgi çekmek için konu açmak değil de böyle çocuk gibi kadınlar olur ya, asla çekici görünmezler. Sanırım öyle kendisi.

Güzel bişe aslında bende 30 yaşındaym çoğu kişi inanmıyo yüzüm küçük duruyormuş öyle diyorlar bence çok güzel bişe şanslıyız

kıyamisu

Son düzenleme:
Kusura bakma ama çok da küçük durmuyormuşsun. Dert etmeye değmez.

Çok üzüldüm, derdiniz büyükmüş sahiden.
Naparsın kardeş, hayat herkese adil davranmıyor.
Gerçi hayat tedavi ediyor bu hastalığı, şöyle bir kaç darbe yetiyor.
Ama çok rahatsızsanız doktora gidip çaresini aramak lazım tabi.
Bence hiç vakit kaybetmeyin, hemen bir estetik uzmanından falan randevu alın.

Son düzenleme:
Vay arkadaş bu ülkede bütün kadınlar yaşından küçük gösteriyor bi ben yaşımda gösteriyorum herhalde hatta saç rengimi açınca büyük gösteriyorum öyle bi sınırdayım çok merak ettim bi fotoğraf atsanız da görsek nasıl bişeymiş bu kadar küçük göstermek

İlkokul son ortaokul 1 2 öyle bişey getir gözünün önüne

Evet normal hayatta da bu iltifatı ciddiye alanlar oluyor. Yüzüne yuzune çok genç gosteriyorsun diyemiyorsun. Bir de 22 yaşindaki biri ile lisedeki biri aynı gosterebiliyor. Daha doğrusu yeni nesil kızlar büyük gosteriyor. O yüzden üniversitede iken lise sınavına mi gireceksin diyenler oluyordu bana. Ama ben çok genç gösterdiğim için değil. O kadar iri kızlar da olduğu için. Bir de zaten o yaşlar da cilt berrak oluyor. Yaş ayriminin yapılmasi çok rahat olmuyor. Ufak tefeksen küçük gösteriyorsun diyorlar. Normal yani sorun edilecek birşey değil.

İşe başladığım ilk yıllarda çok çocuksu göründüğüm için ve dolayısıyla kimse beni iplemediği için saçımı platin sarı yapmıştım Ağırda makyaj yapardım Hey gidi günler

Şimdi 37 yaşındayım herkes alakası yok der Eşim benden 6 yaş küçük ama çoğu kişi bilmez, anlamaz da zaten 40'a merdiven dayadım ama hala eleman olarak alınabilir olarak düşünülüyorum öyle büyük görünmediğim için . Ekmeğini en çok şu zamanlarda yiyorum galiba Sizde yersiniz dert değil bu nimet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…