yaşam sebebim eşim

kristal70

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
519
1
54
merhaba arkadaşlar benim eşim gibi eşi allah bekarlara nasip etsin benim anamda babamda kardeşimde arkadaşımda hepsi eşim.iyi günde kötü günde her zaman yanımda onu çok ama o kadar çok seviyorumki.ama gidiyor burada işleri iyi gitmedi rusyaya gidiyor nasıl yapacağım bilmiyorum .iyi bir eş olmaktan ötesi çok iyi bir baba oğlumda bende çok üzülüyoruz ne yapalım buda allahtan sevgiyle kalın

a.s.Sevgili kristal benim eşimde mükemmel bir eş ve baba.O benim herşeyim.10 aydır uzak bir şehirde ve ancak 2 ayda bir gelebiliyor.Ben iki evladımla evdeyiz.Neyseki 2 ay sonra görevi bitecek.Canım hepsi geçici.Allah başka ayrılıklar vermesin diye dua eder ve teselli bulurum.Sana kolaylıklar diliyorum.Sevgiler...

allah mutluluğunuzu daim etsin dilerim bu ayrılık çabuk biter yeni daha güzel ğünler getirir

Benim kocamda benim herşeyimdir,onu çok seviyorum,arkadaşım inşallah eşine bir an önce kavuşursun,allah sevenleri hiç ayırmasın,bu arada kocalarımıza nazar değmesin

Valla ben ne kadar sevsemde büyük konuşmuyum ama rusyaya göndermezdim ne bilim oraya giden değişiyor diyolar..

canım allah mutlulugunuzu bozmasın.hep böyle mutlu huzurlu kalın.ekmek parası nerdeyse insan ordadır.geleceginiz için esinin calısması gerekiyor.bir an önce kavusursunuz umarım.olmadı sen gidersin esinin yanına.bak ben riyadta esimin yanında kalıyorum.2sene süren ayrılıktan sonra kavustuk.darısı sizin basınıza

canım yaa ne yapsın mecbur kalmasa sizden ayrılırmı hiç.. inşallah kendini toplar işini ,düzenini oturtur ve sizleride yanına alır..rabbim başka ayrılıklar vermesin canım.. buğünlerde geçecek elbett ...

galisra yapan buradada yapar o insanın kendisine kalmış birşey allah göstermesin

Yanlış anlama eşin öle bişi yapar demiyorum ama ben bunu şahsen rusyaya giden birinden duymuştum oraya giden erkeklerin hepsi aldatıyor demişti...Moralinide bozmak istemem affet ama bence temkinli ol derim senin iyliğin için gerçi ekmek parası nerdeyse oraya gidecek elbette ama buralarda bulamaz mı iş hem ayrı kalmamış olursunuz..a.s.

Ne mutlu size...Fakat ufak bir öneride bulunmak isterim imkanınız varsa sizde eşinizle birlikte rusyaya gidin.Eşinizi çekip çevirmiş olursunuz.Uzun süreli ayrılıklar üzücü olabiliyor.Yapan buradada yapar demeyin oradaki kadınlar hem baş döndürecek kadar güzel, hem çok serbest, hemde türk erkeklerine hayran.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…