Yaşadiklarimin Acisi Şimdi Çikiyor... Sürtünme yolu ile hamile kalınır mı diyen kızlar gelin ve ibret alin!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok umutsuzum baksana 9 ay adet olup bebek doğuruyorlarmış

Cahillik diz boyu bu bebek nerde yaşıyor acaba ya
Bazen ne diyeceğini bilemez ya aslında bir sürü şey varken

Cahillik bu ya sevişmeyi bilip gebelikten bi haberler
abla bu sayfada bile var ki bir sürü böyle olan hiç mi duymadınız benim arkadaşımın çalıştığı klinikte bile kadın 4 ay adet görüp gebe çıkmış olabiliyormuş yani tuhaf olsada

hayır inceledim tabiki kusura bakmayın sizi sıkıyorum sanki ama gerçekten 1 kez test yapabildim sadece cesaret edip , sonradan öğrendim test bozukmuş ben psikolojimin bozuldugunu biliyorum dediğim gibi her gün aynada karnıma bakıyorum inceliyorum ama aşamıyorum bunu gerçekten tam 9 ay olunca mı aşacagım acaba bu durumu..
9 ay sonra bebek gelince zaten 4 ay kalmış az kaldı bizede yaz oldu mu ne doğurdun diye merak ederiz :KK23: :KK14:

abla bu sayfada bile var ki bir sürü böyle olan hiç mi duymadınız benim arkadaşımın çalıştığı klinikte bile kadın 4 ay adet görüp gebe çıkmış olabiliyormuş yani tuhaf olsada
Hadi yat uyu bence bizde dağılalım bi nefes alalım yorma bizi kendin zaten bi dünyasın iyi geceler week week:KK49::KK25:

22 haftalık hamile olabileceğinizi düşünüyorsanız neden doktora gitmiyorsunuz?

tamam 6. adetimi de olursam cidden düşünmiycem artık heba ettim kendimi bunca aydır..
Ben konularınızı gördüm, başlıklara baktım. Mart ayından beri bunu mu düşünüyorsunuz? :KK43: Kaç yaşındasınız bilmiyorum, çok mu zor gebelik testi alıp bakmak, insan kendini bu kadar harap eder mi?

Ben konularınızı gördüm, başlıklara baktım. Mart ayından beri bunu mu düşünüyorsunuz? :KK43: Kaç yaşındasınız bilmiyorum, çok mu zor gebelik testi alıp bakmak, insan kendini bu kadar harap eder mi?
19 yaşındayım abla 3 ay önce arkadaşımın zoruyla test aldım cesaret edip yaptım çift çizgi görürüm korkusundan aylardır test yapamıyordum test tek çizgiydi ama dağılmıştı biraz burdan birileri test bozuk dedi bidaha asla cesaret edip yapamadım testi ve evet mart ayından beri bu konuyu düşünüp kendi kendimi mahvediyorum ne yazık ki tramva olustu

iyi geceler asabi abla🤧
yazdıklarına üzüldüm eğer gerceksen bu kadar takıntılı olman ve bir şey bilmemen cidden üzücü

Biraz oku araştır bilgilen olmaz bir şeyi varmış gibi hayatını mahvetme

Kızmış olabilirim bundan dolayı haklı olarak yazık değil mi 5 ay aynı şeye takılmak takıntı yapmak

Sen hamile değilsin ve 9 ay adet görüp hamile olunmaz yok böyle bir şey

19 yaşındayım abla 3 ay önce arkadaşımın zoruyla test aldım cesaret edip yaptım çift çizgi görürüm korkusundan aylardır test yapamıyordum test tek çizgiydi ama dağılmıştı biraz burdan birileri test bozuk dedi bidaha asla cesaret edip yapamadım testi ve evet mart ayından beri bu konuyu düşünüp kendi kendimi mahvediyorum ne yazık ki tramva olustu
19 yaşındasın ah kizim ya bir daha yapsaydın ya hadi hamile olsaydın ne olucaktı niye kendine bunu yapıyorsun sevgilin ne diyor peki devam ediyormusunuz birliktemisiniz

yazdıklarına üzüldüm eğer gerceksen bu kadar takıntılı olman ve bir şey bilmemen cidden üzücü

Biraz oku araştır bilgilen olmaz bir şeyi varmış gibi hayatını mahvetme

Kızmış olabilirim bundan dolayı haklı olarak yazık değil mi 5 ay aynı şeye takılmak takıntı yapmak

Sen hamile değilsin ve 9 ay adet görüp hamile olunmaz yok böyle bir şey
teşekkür ederim yardımcı olmaya calıstıgının farkındayım abla benim sorunum psikolojik burda okudugum her belirtiyi yaşadım vs ancak aşamıyorum hamile birini görünce hemen gözlerim doluyor falan umarım bu yasadıgım ilerideki hayatımı etkilemez ne diyeyim.. bende kendime sizin kadar üzülüyorum çünkü

19 yaşındasın ah kuzum ya bur daha yapsaydın ya hadi hamile olsaydın ne olucaktı niye kendine bunu yapıyorsun sevgilin ne diyor peki devam ediyormusunuz birliktemisiniz
evet birlikteyiz hala o böyle bişeyin asla olamayacagını söyledi meryem ana degilsin endişelenme dedi hatta test yaptıgımı söyleyince o da acıdı bana niye bu kadar korkuyosun diye o emin böyle bişeyin olmayacagından yani

Test yapmaktan korkmanıza gerek yok ki, doğru şekilde yaparsanız sorun yaşamazsınız. İdrarı fazla damlatınca dağılır. 4-5 damla (keçeli kısmı ıslatacak kadar) idrar yeterli. Cinselliğinizi yaşayacaksanız tedbirli davranın, yazık değil mi size aylar geçmiş, üç gram zevk için psikoloji ne hale gelmiş :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X