yaşadığınız esma mucizeleri nelerdir

BEBEK İSTEYEN KAC KİSİYE DUA ETDİM HEPSİ KİSA ZAMANDA HAMİŞ OLDU ONLARLA BERABER BENDE HAMİLE KALDİM MUCİZE GİBİ. BİRİSİYLE AYNİ GUNDE HAMİLE.KALDİM.AYNİ GUNDE DOGURDUK 😂
5. Tüp bebek transferi olacağım. ilk denememde pozitif gördüm düşük yaşadım.
Hala bebeğim olmadı.
yaz a doğru tekrar transfer olacagim .
Dogaldan olur belki diye bekliyorum,deniyoruz.
Allah'tan ümit kesilmez.
Bana da dua edermisiniz🥰🌸

5. Tüp bebek transferi olacağım. ilk denememde pozitif gördüm düşük yaşadım.
Hala bebeğim olmadı.
yaz a doğru tekrar transfer olacagim .
Dogaldan olur belki diye bekliyorum,deniyoruz.
Allah'tan ümit kesilmez.
Bana da dua edermisiniz🥰🌸
EDERİM CANİM. OLUR ALLAHİN İZNİYLE RABBİM HAYİRLİ BEBEKLER VERSİN İNŞALLAH

En iyisini en doğrusunu Allah bilir. Hayırlara vesile olsun. Beni de dualarınızda unutmayınız.

Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Razzak, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hakim, 99 Esmaül Hüsna'nın ve okudugum esmaların hatiri için bana hayirli ,saglikli, hayırlı vakitde bir evlat sahibi olmayi nasip et Allahım.
Aklıma geldikce gün içinde bunu okudum 4 ay boyunca 2 senelik bekleyişim son buldu çok şükür 🤲🏽
Merhaba bu esmaları kaçar kez okudunuz acaba bide sırayla mı yoksa tek tek şu kadar mı okudumuz

Dilek için 16641 defa ya latif zikri ve kismet açılması arti sevdiğinin seni sevmesi için 400 defa ya vedud zikri kadar güçlü zikir görmedim.
Hayırlısıyla bir evladım olmasını çok istiyorum hangi zikirleri okumamı tavsiye edersiniz

Bende evladım olmasını çok istiyorum bana da dua edermisiniz. Geçen sene ikiz bebeklerimi kaybettim erken doğum oldu kızım 4 oğlum ise 56 gün sonra vefat etti. Ogünden beri yüreğimdeki alev hiç sönmedi onları çok özlüyorum. Kalbimdeki yangını ancak tekrar bir bebek müjdesi söndürür. Bir sene oldu ama hala gebe kalamadım şimdiden Allah razı olsun🤲

Bende evladım olmasını çok istiyorum bana da dua edermisiniz. Geçen sene ikiz bebeklerimi kaybettim erken doğum oldu kızım 4 oğlum ise 56 gün sonra vefat etti. Ogünden beri yüreğimdeki alev hiç sönmedi onları çok özlüyorum. Kalbimdeki yangını ancak tekrar bir bebek müjdesi söndürür. Bir sene oldu ama hala gebe kalamadım şimdiden Allah razı olsun🤲
basiniz sagolsun 😥 ederim tabi RABBİM TEZ ZAMADA SANA BEBEK VERSİN İNŞALLAH

Akşam yazacağım demiştim.
Hayırlı evlilik için Ya zül celali vel ikram
Hayatında eksikliğini yaşadığın tamamlanmasını istediğin konu için Ya ehad
Başkalarına güzel görünmek için Ya musavvir
Allah razi olsun.🙏🏼
Size de evlilik haberimi mujdelerim insallah tez vakitte
sizden de gonlunuzdeki muratlarin mujdesini duymam nasip olsun

X