yaşadığınız esma mucizeleri nelerdir

BEBEK İSTEYEN KAC KİSİYE DUA ETDİM HEPSİ KİSA ZAMANDA HAMİŞ OLDU ONLARLA BERABER BENDE HAMİLE KALDİM MUCİZE GİBİ. BİRİSİYLE AYNİ GUNDE HAMİLE.KALDİM.AYNİ GUNDE DOGURDUK 😂

BEBEK İSTEYEN KAC KİSİYE DUA ETDİM HEPSİ KİSA ZAMANDA HAMİŞ OLDU ONLARLA BERABER BENDE HAMİLE KALDİM MUCİZE GİBİ. BİRİSİYLE AYNİ GUNDE HAMİLE.KALDİM.AYNİ GUNDE DOGURDUK 😂
on senedir evliyim bana da bi okusan :))) belki kabul olur

yaşadığınız esma mucizeleri nelerdir
Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Razzak, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hakim, 99 Esmaül Hüsna'nın ve okudugum esmaların hatiri için bana hayirli ,saglikli, hayırlı vakitde bir evlat sahibi olmayi nasip et Allahım.
Aklıma geldikce gün içinde bunu okudum 4 ay boyunca 2 senelik bekleyişim son buldu çok şükür 🤲🏽

Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Razzak, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hakim, 99 Esmaül Hüsna'nın ve okudugum esmaların hatiri için bana hayirli ,saglikli, hayırlı vakitde bir evlat sahibi olmayi nasip et Allahım.
Aklıma geldikce gün içinde bunu okudum 4 ay boyunca 2 senelik bekleyişim son buldu çok şükür 🤲🏽
bende denicem allah razı olsun. bebişin için gözün aydın ALLAH SAĞLIKLI MUTLU EVLAT NASİP ETSİN

BEBİŞ İSTEYENLERE ZİKİR OLARAK HEP YA MUSAVVİR OKUDUM 336 KERE EN AZ 40 GUN. BAŞKA DUALARİNİ BEN EDEYİM SEN ZİKİRİ CEK O ZAMAN PERSEMBE HATİRLAT NAMAZDA KİLAYİM SANA
ŞUAN EN KIYMETLİ HEDİYE BANA BİRİNİN DUASINDA OLMAK O KADAR İHTİYACIM OLDUĞU BİR ZAMANKİ ALLAH RAZI OLSUN

Ya Hannan (eşinizin size şefkatli davranması niyetiyle)
Ya Varis (çocuk niyetiyle)
Çocuk denemesinden önce de Ya Nafi.
Her şeyin en iyisini en doğrusunu Allah bilir. Allah ne derse o olur. Hakkınızda hayırlısı olsun.

X