Yaş problem mi?

Bence yaşın hiçbir önemi yok erkek ve kadın için geçerlidir.Önemli olan gerçek sevgiyi bulabilmektir.

Yaş farkı ile ilgili çok fazla konu açılmadı mııı ?? :uhm:

Herkes kendine göre yorumluyor elbette...

Bence çok fazla olmamak şartıyla sorun olmaz. Erkek de büyük olabilir kadın da. Ben yaklaşık bir buçuk yaş büyüğüm... Üçüncü yıl... Bu güne kadar bir sorun olmadı, evlendikten sonra da olmaz herhalde. :icecream:

Bu konuda genel sonuçlara varmaktansa kendi kişiliğinize ve karşınızdakinin kişiliğine bakın a.s

sengözlerimebaksanab

Bence de erkek kadından büyük olmalı. Eşim benden 9 ay büyük ..Aynı şeyleri hissettik, aynı yönde baktık.Yaş farkının çok olmamasından sanırım...
Ama erkeğin kadından küçük olmasını sorarsanız? ııııııh .

yaş çok farketmıyor eger yakışıyorsanız, aklınız kalbınız uyuyorsa pek farketmıyor

ama yas farkı hem cok hem de buyuk taraf daha yaslı gosterıyorsa cok hos durmayabılıyor.

yasıt olmamalı da ya bı ıkı buyuk olabılır.

erkek buyuk olsa daha iyi olur , gec olgulansıyolar kucuk yas farkları onemli degildir bence

10 küçük olmasinda bir sorun yoktur ama di mi :1rolleyes: . bide hele yasimi göstermiyorsam

Eşim iki yaş büyük benden..
Büyük olmasaydı da hiç problem etmezdim açıkcası.
Akıl yaşta değil baştadır sözüne çok inanırım..
O nedenle ille erkek büyük olmalıdır diyemem..

Yaş farkı önemli değil bence... Önemli olan ortak paydalarda buluşabilmek, anlaşabilmek...

Ben birşey duymuştum... Kadın öğretmen...(sanırım Tokat'ta bir yerde) Gün geliyor, bir zamanlar kendisinin öğrencisi olan biriyle evleniyor...Çok mutlu olduklarını söylemişti komşum.... Aradaki yaş farkını tam hatırlamıyorum ama siz düşünün :) Sonra, arkadaşımın teyzesinin oğlu kendisinden sekiz yaş büyük biriyle evlenmişti...Onlarda aile, çevre kim ne derse desin çok mutluydular. Bir de benim akrabalarımdan biri kendisinden 20 yaş büyük bir adamla evlenmişti... onlarda da şu ana kadar bir sorun yok....

Kurallara sıkışıp kalmamak gerekiyor...

(Bu arada konu 2006 yılında açılmış... Ve o zamanlar sitede aktif olan arkadaşlarımızın yorumlarını okumak, o arkadaşlarımızı özlediğimi hissettirdi... Neredesiniz kızlar:sm_confused:benneyaptımki)

yaş farkı önemli bence de adam 40lı yaşlarda oluyor eşi ise 20 falan tabi 40lı yaşlardaki 20li yaşlardaki gibi kıpır kıpır olamıyor ki o nasılsa görmüş geçirmiş oluyor artık sorunlarda böylece başlamış oluyor düşünüyorumda 15 yaşımdaki fikirlerimle şimdikiler arasında bile uçurum var etrafımdakilerde hep söyler şimdiki aklımda senin yaşında olsam diye demekki yaş olgunluk getiriyor ve küçük yaşta alınan kararlar daha çocuksu olabiliyor e bu da sorun açabilir çiftler arasında

bu tamamen kişilerin karakterlerine bağlı... bence yaşdan çok iki kişinin anlaşabilmesi önemli...aynı ruhları taşıması önemli... yaş çokda önemli değil

ben bu konulara biraz farklı bakıyorum...bu tamamen kişilerin karakterlerine bağlı... bence yaşdan çok iki kişinin anlaşabilmesi önemli...aynı ruhları taşıması önemli... yaş çokda önemli değil...

erkek büyük olmalı..
eşim benden 4 yaş büyük iiki öle...
ben eşimin hep büyük olmasını istedim benden..
ama kendimden küçük biriyle de asla evlenmem demiştim..artık çok oluyo öyle evlilikler..
karşı değilim ama kadın küçük olsa daha ii sanki

bende asla benden küçük biriyle evlenmem demiştim ama malesef şimdi sevgilim benden 1 yaş küçük şimdilik sorun yok inşallah ilerde sorun çıkmaz

5-6 yaştan fazla olmadığı sürece büyük olabilir
ama 30 yaşındaki adam falan da olamaz yani, napiyim o kadar büyüğü tatlicadiarzu

Ben de erkeğin büyük olmasını daha uygun buluyorum genel olarak...
Ama bu belli olmaz da...
Yaşı büyük olupta anlaşamamaktansa, yaşı küçük olup anlaşmak da tercihimdir... a.s
Yeter ki saygı, sevgi ve hoşgörü olsun :1hug:

itiraf ediyorum eşim benden tam 4 yaş küçük
ama o konuda bir sorun yaşamıyorum.
yani bu adam 20 sene sorna da aynı karakterde oalcak eminim.
ben de aynı şekilde
tek sorun kerakterindin içinde gizli gizili çıkan inatlıkları
o da yaşa geçmez zaten.
yaniş anlayacağınız adamaın etiketine değil beyninde ki yaşa bakınızzzzzzzz pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeee

peygamberimizde ilk eşi hatice validemizden 15 yaş büyüktü ve onunla evliyken değil o vefat ettikten sonra diğer evliliklerini yapmış ve ondan her zaman saygı ve sevgiyle bahsetmiştir yani demek istediğim önemli olan yaş değil iki ruhun anlaşıp bir birini sevmesi gerisi boş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…