Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki ilk defa Kurabiye ile katildigimda o kadar heyecanlanmistimki yerimde duramiyordum.cokkkk tatlı bir heyecan di ..senin bıcır bıcır heyecaninda bizide etkiledi..Tekrar Tebrikler şefim

Canım deynebimmm ogluşumla yapıyorum bisiler .keyif alıyorum .mutfak terapi gibi benim için canım DOSTUM

Canım seni o kadar iyi anlıyorum ki ilk defa Kurabiye ile katildigimda o kadar heyecanlanmistimki yerimde duramiyordum.cokkkk tatlı bir heyecan di ..senin bıcır bıcır heyecaninda bizide etkiledi..Tekrar Tebrikler şefim
Evet cok tatli bir heyecan tesekkurumde dedigim gibi kazen abi iyiki boyle bir yarisma duzenlemis cok guzel bir aktivite tekrar tesekkurler kakaom. Senin sunumlarina bayiliyorum mutfagin cok guzel helvana da bittim

Canım tekrar tebrik ederim. Hakkımdaki düşüncelerin için de çok teşekkür ederim. İnan sen de öylesin

Tebrikler

Madalyan ve birinciliğin hayırlı olsun canım, sunumun şahaneydi pastanelerdekini aratmadı maşallah
İleriki kategorilerde de seni aramızda görmek isteriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…