Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Ne oluyor be ne öpüşüyorsunuz karşımızda :KK53:

Kıskandımı panpa gel senide öpeyim
NOB3M5.gif
:dondurma::dondurma::rolleyes::rolleyes:

Kamuoyuna Duyuru En Büyük KK:-)

152 oyla 1. oldunuz kızlar,
hepinize tek tek teşekkür ediyorum, tarifiniz kazandığı sizleri de tebrik ediyorum:KK74:

DİKKAT bol kalpli metin içerir:halay:En Büyük KK

başta Kazen abiye onu uğraştırdığımız için, onun her daim bizlerin yanında oldugu için vee böyle bir yarışma düzenlediği için çok teşekkür ediyorumEn Büyük KK

ardından Nevreste Nevreste nevoş ablama teşekkür ediyorum, dünyanın en tatlı insanıdır kendisi, oyu ve yardımları için çok teşekkürler çok yardımcı olup kahrımı çekiyor:KK200: :KK60:

güzeller güzeli @Lisabella yengemize oyu için çok teşekkür ediyorum onun beğenmesi beni çok mutlu etti :KK200::oops:

canım cocom onu iyiki tanımışım çok seviyorum destekleri için teşekkür ediyorum hep yanımda oldu:KK200: :KK60:

kakaoma destekleri ve oyu için çok teşekkür ederim @Kakao ve Ben :KK200::KK60:

ahterime çok teşekkür ederim desteklediği ve güzel oyunu bana verdiği için:KK200::KK60:

deynebime deynepnaz deynepnaz oyu ve desteği için çok teşekkür ediyorum bir ablam olarak beğenmesine çok ama çok mutlu oldum:KK200: :KK60::KK74:

s i d e l y a s i d e l y a arkadaşıma ilk oyu verip sanş getirdiği ve bana destek olduğu için çok teşekkür ederim, çok seker bir insan tanıdığım kadarıyla:KK200:

ve özür diliyorum herkesten, tek tek herkese yazmak teşekkür etmek isterdim... oy veren herkese çok teşekkür ediyorum:KK200: beğenmeniz benim için bir onurdur keşke pastayı hep birlikte kesip beraberce yiyebilseydik çok isterdim:KK43:

bana bu duyguyu yaşattığını için sağolun kızlar :KK16::sampiyon::KK61::KK31::KK73:En Büyük KK
Caniiiimmm benimmm bende seni iyi ki tanimisim bitanem❤❤❤❤❤ pastan da cok basariliydi ve sonuna kadar hakettin birinciliği.insallah hep katilirsin bundan sonra güzel tariflerini tekrar tekrar görürüz burda.bende seni cok seviyorummm canim arkadasim :KK74::KK36:

X