Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Canim hayirli kandiller cok tesekkur ederim
Senin de ellerine saglik

Kamuoyuna Duyuru

152 oyla 1. oldunuz kızlar,
hepinize tek tek teşekkür ediyorum, tarifiniz kazandığı sizleri de tebrik ediyorum

DİKKAT bol kalpli metin içerir

başta Kazen abiye onu uğraştırdığımız için, onun her daim bizlerin yanında oldugu için vee böyle bir yarışma düzenlediği için çok teşekkür ediyorum

ardından Nevreste nevoş ablama teşekkür ediyorum, dünyanın en tatlı insanıdır kendisi, oyu ve yardımları için çok teşekkürler çok yardımcı olup kahrımı çekiyor

güzeller güzeli @Lisabella yengemize oyu için çok teşekkür ediyorum onun beğenmesi beni çok mutlu etti

canım cocom onu iyiki tanımışım çok seviyorum destekleri için teşekkür ediyorum hep yanımda oldu

kakaoma destekleri ve oyu için çok teşekkür ederim @Kakao ve Ben

ahterime çok teşekkür ederim desteklediği ve güzel oyunu bana verdiği için

deynebime deynepnaz oyu ve desteği için çok teşekkür ediyorum bir ablam olarak beğenmesine çok ama çok mutlu oldum

@Sidelya95 arkadaşıma ilk oyu verip sanş getirdiği ve bana destek olduğu için çok teşekkür ederim, çok seker bir insan tanıdığım kadarıyla

ve özür diliyorum herkesten, tek tek herkese yazmak teşekkür etmek isterdim... oy veren herkese çok teşekkür ediyorum beğenmeniz benim için bir onurdur keşke pastayı hep birlikte kesip beraberce yiyebilseydik çok isterdim

bana bu duyguyu yaşattığını için sağolun kızlar

Canım benim ,ne güzel yazmışsın 1.lik konuşmasını
Pastanı ilk gördüğüm an 1.olacağını anlamıştım zaten .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…