Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Yok canım Perşembe sona eriyor
Enler bu yıl yok seneye belki yaparız

Şu anahtar kelime meselesi ni anlamadım ben

Tüm pastaları tek tek ayrıntılı ele alarak oy vermek istediğim için son ana kadar bekledim :) şimdi oyumu ve düşüncelerimi paylasacagim tüm pastalarla ilgili...

Çikolatalı Karamelli Süpriz Pasta - SnickersSponsorluğunda
  1. Canım pastan görüntü ve lezzet olarak sahaneydi. Neden birinci olmadığını sen de biliyorsun o yüzden o konuyu çok uzatmayacagim. İnşallah bir dahaki kategoride çok daha başarılı olacaksin.
  2. Cevizli Meyveli Yaş Pasta-Sütaş SütSponsorluğunda

Canım senin pastan da çok şirin bir pasta olmuş ama sanırım çikolata daha çok iştah kabartiyor fotoğraflarda

Profiterollu Yaş Pasta (Dr.Oetker Krem Şanti Sponsorluğunda)

Canım senin pastan da gerçekten çok emek verilmiş bir pastaydi. Sadece süslemeyi biraz daha gösterişli yapabilirdin

Çikolatalı Çilekli Pasta -Torku Şeker Sponsorluğunda

Canım senin pastan kesinlikle mükemmel ama pek çok kişinin de yazdığı gibi 4 birinciliğin olduğu için oy verenler sanırım hiç kazanmamış kişilere daha çok yöneliyor. Hiç madalyan olmasa kesin birinciydin

Ispanaklı yaş pasta- Pınar süt sponsorluğunda

Canım sen tarifi ilk paylaştığında da demiştim denemeyen kişiler bu kadar lezzetli olabileceğini düşünmeyerek ön yargılı olabilirler diye. Sanırım sen de o yüzden kaybettin yoksa pastan mükemmel

Bisküvi Pastası- Ülker Sponsorluğunda

Canım senin pastan da çok güzel ancak yaş pasta denilince ilk akla gelen şey bu olmadığı için çoğu kişi başka tariflere yönelmiştir diye düşünüyorum.

Çikolatalı Yaş Pasta- Torku sponsorlugunda
    Canım seni bu kadar kolay malzemelerle bu kadar çok kişiyi kendine hayran bırakacak bir pasta yaptığın için ayakta alkışlıyorum

İmam Sarığı Pasta(Porsiyonluk mini pasta) - Ülker Kakao Sponsorluğunda

Canım sen de daha renkli bir tabak kullansaydin pastan kendini daha çok belli edebilirdi. Beyazlar içinde kaybolmuş güzelliği

Ekler Pasta -Pakmaya Sponsorluğunda

Canım ekler pasta da yaş pasta denilince ilk akla gelen görüntü olmadığından kaybediyor sanırım yoksa süper

Siyah Beyaz Yaş Pasta - Eti Karam Sponsorluğunda

Canım pastan mükemmel görünüyor. Yer yer çikolatalar akmış süslemede sanırım biraz oradan puan kaybettin.

Kakaolu Çikolata Ganajlı Yaş Pasta-Ülker Kakao Sponsorluğunda

Canım sen de belli ki çok emek vermişsin eminim çok da lezzetli bir pastadir ancak bence sen fotoğraf açısından puan kaybettin. Pastayı direkt olarak yakın çekim çekmiş olsan eminim çok daha fazla begenilirdi

Çikolata Toplu Yaş Pasta-İçim Süt Sponsorluğunda

Canım senin pastan da eminim lezzet olarak süperdir ama süsleme olarak diğerlerinden zayıf kaldı. Biraz daha gösterişli süsleme yapsan eminim daha çok beğenilirdi.

Çikolatalı Cheesecake - Sek krema sponsorluğunda

Canım senin pastan da sanırım fotoğraftan pek anlaşılmadığı için puan kaybetti
Ayrıca oylama dışı da olsa yanardağ pastayla ilgili fikrimi de söyleyeyim. Gördüğüm anda direkt son dakika golü diye düşündüm. Sanirim tek eksiği biraz kırmızılıkti. Yanardağ denince biraz daha çilekli veya başka kırmızı bir sos üzerine akitsan kesinlikle daha çok beğenilirdi. :)

Şimdiiiiii katılan herkesi ayrı ayrı tebrik ediyor ve oyum kime gitti açıklıyorum

Keşke birden fazla oy hakkım olsaydı cidden seçim yapmakta çok zorlandım. Yine de yarışmaya katildigindan beri aklımdan çıkmayan bir tarif var ki diğerlerinden bir tık daha öne geçti

And the Oscar goes toooooooo.......
@Sidelya95 in pastası
Eline sağlık canım cidden bayıldım pastana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…