Kekler - Pastalar Yaş Pastalar !

En başarılı bulduğunuz pasta tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    878
  • Anket Kapalı .
Ama maalesef tadını alamıyoruz ve görüntüsüne oy veriyoruz :KK43:

Tadını bilmediğimizden ,süsüne oy verdik biz:KK45:
Kimbilir daha az süslü olanların tadı belki daha güzeldir :KK72:
Kızlar kızlar bende süse verdim oyumu diye yazmıştım zaten :KK70::KK70:
Kendi tercihim bu oldu ve kendimce süse boğmak istemedim demek istedim bana yeterli geldi farklı oldu kendimce, önemli olanda bu benim için :KK33::KK33:

Kendi tercihim bu oldu ve kendimce süse boğmak istemedim demek istedim bana yeterli geldi farklı oldu kendimce, önemli olanda bu benim için :KK33::KK33:
Biz de tereciye tere satıyoruz ha,sen kaç yarışma geçirdin daha iyisini bilirsin :KK45:
Neden profil foton yok:KK45:

Eline sağlık kuzum tadına baksak kesin sen birinciydin zaten :p

Emira SY Emira SY canım çok teşekkür ederim oyun için.
Çikolatanın akmasının sebebi yeteri kadar donmamasıydı aslında biraz daha dolapta bekletip sonra kesseydim öyle olmayacaktı görüntü. Ama dayanamadım yedim :KK70:
Aslına bakarsan bana akışkan çikolatasıyla daha iştah çekici geldi:kk77:

Emira SY Emira SY canım çok teşekkür ederim oyun için.
Çikolatanın akmasının sebebi yeteri kadar donmamasıydı aslında biraz daha dolapta bekletip sonra kesseydim öyle olmayacaktı görüntü. Ama dayanamadım yedim :KK70:

Yine de mükemmel canım eline sağlık tekrar :KK68:

deynepnaz deynepnaz canım aynen ben de akan çikolatayı daha çekici buldum ama diğer pastayla kiyaslayinca öyle olduğunu tahmin ettim :)

Kakaolu Çikolata Ganajlı Yaş Pasta-Ülker Kakao Sponsorluğunda:KK56:

Canım sen de belli ki çok emek vermişsin eminim çok da lezzetli bir pastadir ancak bence sen fotoğraf açısından puan kaybettin. Pastayı direkt olarak yakın çekim çekmiş olsan eminim çok daha fazla begenilirdi:KK200:
Tesekkur ederim guzel yorumun icin:)
Benim pastamin ici digerlerinden farkli oldgu icin yani diklemesine oldugu icin pandispanya, dilimlenmis halini gostermek istedim:KK66: haklisin belki yakin cekim olsa daha begenilirdi ama o ganajin altinda olanida gostermek istedim :KK48:bu arada seninde ellerine saglik fincan kek cok sevip yaptigim bi kektir..kahveli deniycem insallah:)

Tesekkur ederim guzel yorumun icin:)
Benim pastamin ici digerlerinden farkli oldgu icin yani diklemesine oldugu icin pandispanya, dilimlenmis halini gostermek istedim:KK66: haklisin belki yakin cekim olsa daha begenilirdi ama o ganajin altinda olanida gostermek istedim :KK48:bu arada seninde ellerine saglik fincan kek cok sevip yaptigim bi kektir..kahveli deniycem insallah:)

Evet gerçekten farklı bir tarif olmuş senin pandispanya canım hiç görmemiştim daha önce bunu. Gerçi ben onu kastetmedim hani çatal bıçak filan görünmüş ya fotoğrafta onu kast ettim.

Fincan keki de kahveli mutlaka dene canım çok hafif ve lezzetli oluyor :)

Evet gerçekten farklı bir tarif olmuş senin pandispanya canım hiç görmemiştim daha önce bunu. Gerçi ben onu kastetmedim hani çatal bıçak filan görünmüş ya fotoğrafta onu kast ettim.

Fincan keki de kahveli mutlaka dene canım çok hafif ve lezzetli oluyor :)
Iste tam techizat sunum yapmak istedim:KK70: en guzeli de cekim bittikten hemen sonra pastayi yemek oldu benim icin:KK48:

X